Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство Про те як уберегтись від ВІЛ/СНІД повинен знати кожен
Про те як уберегтись від ВІЛ/СНІД повинен знати кожен PDF Друк
Понеділок, 18 квітня 2011, 10:57

Цього тижня в районному Народному домі центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спільно з кримінально-виконавчою інспекцією Жидачівського підрозділу та благодійним фондом САЛЮС організували семінар-тренінг, темою якого стала «Профілактика ВІЛ-СНІДу серед підоблікових, які перебувають на обліку у КВІ Жидачівського підрозділу Пустомитівського міжрайонного відділу».

 

Прибула й виїзна мобільна амбулаторія, яка з 2008 року працює при БФ САЛЮС і у якій здійснюється тестування на ВІЛ, надається методично-консультативна допомога та інформаційне забезпечення найбільш уразливих до інфікування ВІЛ групам населення.

 

Швидкісний тест уже через 10 хвилин показує позитивний чи негативний результат, з достовірністю 99,6 %. Однак за цим тестом неможливо видати офіційну довідку, потрібно пройти ще імуно-ферментний аналіз.

Перед присутніми виступили начальник Пустомитівського міжрайонного відділу КВІ УДДУ ПВП у Львівській області Майя Бобиляк, старший інспектор кримінально-виконавчої інспекції, старший лейтенант внутрішньої служби Жидачівського підрозділу Лілія Волчинська, інспектори КВІ Тарас Матвіїв, старший лейтенант внутрішньої служби Степан Білик, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Микола Ключик.

Соціальний працівник БФ САЛЮС Наталя Мигалик розповіла про основні шляхи передачі ВІЛ-інфекції, методи запобігання та лікування.

На сьогодні на обліку у КВІ Жидачівського підрозділу перебуває 170 осіб.

Учасники семінару отримали літературу з профілактики ВІЛ/СНІДу, мали змогу добровільно пройти швидкісний тест. Такий благодійний захід, як зауважив п. Ключик, проводиться вперше і не в останнє.

Ірина Шах.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі