Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Суспільство Дев’ятикласник Андрій Барна – переможець обласного конкурсу від «Укрпошти»
Дев’ятикласник Андрій Барна – переможець обласного конкурсу від «Укрпошти» PDF Друк
Вівторок, 05 квітня 2011, 08:43

З жовтня 2010 по січень 2011 року тривав оголошений міжнародним бюро Всесвітнього поштового союзу та підтриманий Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта» молодіжний конкурс творів епістолярного жанру на тему: «Уявіть себе деревом, що росте в лісі…».

 

Для того, щоб перемогти, потрібно було написати листа, у якому розповісти, чому так важливо захищати ліси. Мета конкурсу – привернення уваги молоді до екологічних проблем світу й України, про важливість всіх видів лісів, їх збереження та розвиток. А також організатори мали на меті показати юному поколінню, наскільки важлива роль поштової служби в суспільстві. Участь у конкурсі могли брати школярі віком від 10 до 15 років. Національний конкурс відбувався у два етапи: регіональний або обласний проводився з 9 жовтня 2010 - у Всесвітній день пошти - до 15 лютого 2011.

 

Фінальний етап (на якому розглядатимуться твори, що посіли перші місця у кожній із дирекцій УДППЗ «Укрпошта») триватиме з 1 березня до 15 квітня.

Приємно, що серед робіт, які потрапили до фіналу, є й лист учня Залісківської ЗОШ Андрія Барни. Як переможець регіонального етапу, окрім участі у фінальній частині конкурсу, Андрійко отримав і свій приз. За умовами конкурсу за перше місце – винагорода 500 грн.

Привітати юного переможця та вручити приз до Залісківської загальноосвітньої школи завітала заступник начальника ЦПЗ №4 м. Жидачева Оксана Пиріг. Вона побажала Андрієві нових творчих успіхів, а учням школи – активно долучатися до участі в конкурсах від Всесвітнього поштового союзу та «Укрпошти».

За успіхи Андрія Барни радів весь шкільний колектив. Як зауважив директор навчального закладу Микола Гайда, перемога одного учня – це перемога всієї школи. Учні школи, за словами директора, постійно беруть участь у різноманітних тематичних конкурсах і, що найприємніше, здобувають призові місця.

Попри те, що школа малокомплектна (всього тут навчаються 55 дітей) знання тут дають ґрунтовні.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі