Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Суспільство За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено 27-річного жителя Жидачева
За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено 27-річного жителя Жидачева PDF Друк

Стрийською місцевою прокуратурою скеровано обвинувальний акт стосовно 27-річного уродженця та жителя м. Жидачева, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, тобто в ухиленні від призову на строкову військову службу.

 

Встановлено, що чоловік, перебуваючи на військовому обліку призовників Жидачівського районного військового комісаріату, згідно з Указом Президента України за № 33/2018 від 15.02.2018 «Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» та визнаний військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби, отримавши повістку про явку на конкретну дату до військового комісаріату для відправки в складі визначеної команди до лав Збройних Сил України для проходження строкової військової служби, не маючи поважних причин неприбуття та правових підстав на відстрочку від призову на строкову військову службу, у вказаний термін не з’явився, тим самим ухилився від виконання свого конституційного обов’язку та призову на строкову військову службу.

 

Відтак Жидачівським районним судом Львівської області вказану особу визнано винною та, з урахуванням ст. 75 КК України, засуджено до 1 року обмеження волі з іспитовим строком 1 рік, йдеться на сайті прокуратури Львівської області.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі