Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство Удеч-фест
Удеч-фест PDF

Цьогорічний Удеч-фест «Івана Купала», який пройшов 6-7 липня 2019 р. у Жидачеві на березі річки Стрий, захопив своєю різноманітною і новою програмою. Протягом двох купальських днів на Удеч-фесті кожен міг знайти щось для душі. Свято відкривали виступи народних колективів міста і району: гурт «Галичани», танцювальні та вокальні колективи ЦТДМ, МБК «Папірник». Молодь захоплювалася виступом українських гуртів, серед яких відомі «Тінь сонця», «TOLOKA», «B and B project», «Брати Станіслава» та інші.

Для креативних було запропоновано неординарні майстер-класи. Для творчих і книголюбів – книжкова толока. Всіх зачарували хореографічно-театральне дійство «Купальська феєрія» і казка тіней. Горіла ватра.

Діти брали участь у пластових руханках, флеш-мобах та у командному квесті «Знайди цвіт папороті». Були і бойовий гопак від школи «Шаблезуб», і показові виступи команди «Бруторс-Workout» . Працювали етно- і благодійні ярмарки.

На проведення Удеч-фесту з міського бюджету було виділено 125 тисяч гривень, 15 тисяч гривень – внесок Жидачівського міського виробничого управління комунального господарства. Загальна вартість проведення Удеч-фесту – 277 тисяч гривень.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі