Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство Президентські вибори в районі. Хто керує «штабами»
Президентські вибори в районі. Хто керує «штабами» PDF Друк

Поки по телевізору «кандидати» виливають один на одного відра помий, вивертають спідню білизну та пригадують всі колишні гріхи, на місцях, на периферії розпочалась інша робота: йде пошук людей в комісії, шукають тих, хто розноситиме агітацію, формуються «штаби».

На відміну від виборів до Верховної Ради, «штабів» як таких у районах не створено. Наш район не виняток. Як правило, створені обласні штаби, які й дають «команди» на райони. Районні структури, представлені керівниками районних осередків партій, поки що перебувають в аморфному стані. Якоїсь активної діяльності до сьогодні не проявлялося. Все зупинилося на пошуку людей, які будуть представлені у комісіях. Враховуючи, що їх у нашому районі буде 121 і якщо (що дуже малоймовірно) всі 44 кандидати захочуть мати своїх членів або спостерігачів, то, за найпростішим підрахунком, по 1 людині на кандидата треба знайти в районі немало-небагато 5324 особи!?

Цього тижня ми по телефону зв’язалися з кількома представниками політичних сил у районі. Більш-менш системно поки що запрацювали три політичні сили: БЮТ, БПП і «Громадянська позиція». Проявляли активність партія УКРОП, «Самопоміч». Про інших якось говорити не доводиться.

Розпочнемо з БЮТу. Фактично «штаб» політсили, який знаходиться навпроти жидачівського універмагу, працює вже давно. Очолює його Володимир Петрінець. Як запевнив п. Володимир, політсила планує «закрити членами комісій» всі дільниці. Для цього людські ресурси є. Також жидачівські БЮТівці засвітилися цього тижня під час приїзду лідера до Дрогобича, куди виїжджав автобус на підтримку ЮВ.

Якщо говорити про «штаб» нині діючого президента на Жидачівщині, то офіційно його очолює Ігор Лалак – заступник голови районної ради від БПП. Проте, зважаючи на розміщення самого штабу у приміщенні колишнього сирзаводу, у «штабі Порошенка» на Жидачівщині є кілька центрів керування. Політсила, безперечно, заповнить членами всі виборчі дільниці. Поки агітація не ведеться.

Активними є представники «Громадянської позиції», які представляють Гриценка. Дивного нічого тут немає, оскільки політична сила на останніх місцевих виборах показала добрі результати і провела одразу до обласної ради трьох депутатів від району. «ГП» офіційного штабу в районі не має, проте представлена одразу двома співкерівниками: Романом Баліцким та Ігорем Михайленком. Основний штаб у м.Стрию. Політсила теж планує заповнити членами всі дільниці, створюється мережа агітаторів.

Як повідомив Микола Шумельда, який представляє у районі «Самопоміч» і Андрія Садового, на сьогодні 80% вже закрито дільниці членами комісій. Поки що жодної агітації не ведеться, але будуть і палатки, і газета.

Віталій Єроменко, який представляє УКРОП і кандидата Олександра Шевченка, поки не знає, чи буде політсила заповнювати членами всі комісії. Штаб знаходиться у приміщенні в «парку біля костелу».

Не можемо не згадати і ще дві політсили: «Радикальну партію» Ляшка та «Слуга народу» Зеленського. Ми так і не дізналися, хто в районі представляє цих двох, безперечно, талановитих кандидатів. Цього тижня у Жидачеві і Ходорові бачили «ляшкобус». Кажуть, роздавали прапорці і фотографії кумира.

Про Зеленського не те що в районі нічого невідомо, тільки цього тижня дізналися прізвище його обласного представника. Ним став 26-річний Ростислав Тістик, син депутата Львівської міської ради від партії «Свобода». Як кажуть, батьки за дітей не відповідають, чи навпаки… Але то може й на добре, бо попробуй на Жидачівщині серед двох «коміків» обрати ліпшого…

Щодо «Свободи», то Кошулинського представлятиме адмірал Тенюх. До речі, він вже мав кілька зустрічей у районі і, кажуть, найближчим часом знову приїде до Жидачева. Андрій Чад, який представляє «Свободу» в обласній раді, не надав інформації, хто в районі представлятиме і керуватиме штабом Кошулинського.

Що ж, це все, про що ми поки дізналися. Президентські вибори набирають обертів. В одному впевнений: інтрига збережеться до останку.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі