Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство Події року в районі — ремонт мосту в с. Залісках
Події року в районі — ремонт мосту в с. Залісках PDF Друк

Які події, на вашу думку, є знакові і найбільш важливі у 2018 році?

Якщо завтра вибори Президента, за кого проголосуєте?

З цими запитаннями «Новий час» звернувся напередодні Нового року до мешканців району.

Так от, серед респондентів, які відповіли на запитання нашого соціологічного опитування на місцевому рівні, люди знаковими подіями вважають: ремонт місцевих доріг, відкриття дитячих і спортивних майданчиків, благоустрій територій.

Подією року в районі більшість респондентів обрали будівництво моста через Дністер у Залісках. Проте подією року багато людей вважає відкриття церкви у Ходорові та рекордну кількість виграних і, напевно, втілених мікропроектів за кошти обласного бюджету.

Як не дивно, більшість респондентів так і не могли назвати якусь знакову подію в області. Зате в Україні майже всі найбільш знаковою вважають надання Томосу і створення Православної Церкви в Україні. На другому місці – введення безвізового режиму перетину кордону з членами ЄС, а завершує трійку подій – створення боєздатної армії в Україні.

З подій у світі наші земляки вибрали космічні події: запуск ракети Ілона Маска. На другому місці – санкції світової спільноти щодо Росії, а та третьому, як не дивно, – весілля принца Гаррі.

Що ж до другого актуального сьогодні питання, зважаючи на початок передвиборної кампанії Президента, «Якщо завтра вибори Президента, за кого проголосуєте?», ми запропонували прізвища таких претендентів: Богомолець, Бойко, Вакарчук, Гриценка, Зеленський, Ляшко, Шевченко, Порошенко, і Тимошенко.

Думки опитаних розійшлися: 48% мешканців нашого району віддають свої симпатії діючому президенту Петру Порошенку.

На другому місці Юлія Тимошенко – 22%, а третій - Анатолій Гриценко – 20%.

Серед тих, за кого б проголосували, – Володимир Зеленський - 4% і Славко Вакарчук - 4%. Менше 1% отримали Шевченко, Бойко і Ольга Богомолець. Як не дивно, але за Олега Ляшка не підписався жоден з опитаних.

Всього опитано 87 респондентів. Опитування відбувалося з 20 по 31 грудня у вигляді анкетування і проходило у шести населених пунктах району.

Андрій ДАНИЛЕЦЬ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі