Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство У переддень Різдва Христового Жидачівщиною мандрував Вогонь Миру
У переддень Різдва Христового Жидачівщиною мандрував Вогонь Миру PDF Друк

4 січня на ранковій відправі в церкві Святого Воскресіння Господнього в м. Жидачеві пластуни Жидачівської станиці «Пласту» врочисто передали Вогонь Миру декану Жидачівському отцю-мітрату Василю Юріву. Опісля вогонь віри, надії та любові пластуни понесли в установи, громади району.

 

Цього ж дня Вифлиємський Вогонь отримали мешканці смт. Журавна в церкві Архистратига Михаїла та Журавнівської селищної ради, згодом - Гніздичівська об’єднана територіальна громада та отці-редемптористи Кохавинського монастиря. Особливо тепло пластунів вітали вихованці дитячого будинку сімейного типу в селі Володимирці. Різдвяний вогник засяяв і у відділеннях Жидачівської центральної районної лікарні.

 

5 січня Вогонь Миру з рук юних пластунів прийняли у Ходорівській ОТГ. Членів Національної Скаутської Організації України тут зустрічали колядою і віншуваннями гуртківці центру дитячої та юнацької творчості м. Ходорова (директор С. Ленишин). Пластуни ж заспівали символічну для цієї місії колядку та розповіли історію започаткування доброї традиції передавання Вифлеємського вогню з громади в громаду, з міста, до міста, з країни до країни. Слова подяки від імені голови Ходорівської ОТГ Олега Коцовського висловила його заступник із гуманітарних питань Ольга Мельник. Також радо зустрічали посланців миру вихованці родинного дому «Жива перлина» у с. Бортниках.

Цього ж дня вже другий рік поспіль пластуни завітали й до Новострілищанської ОТГ, де їх теж радо зустріли й прийняли у дарунок Вифлеємський Вогонь Миру. З Різдвом Христовим пластуни також привітали людей похилого віку, що проживають у стаціонарному відділенні районного територіального центру соціального обслуговування в смт. Нових Стрілищах.

Символ надії, миру, добра – Вогонь Миру з Вифлеєму – освітлює домівки жителів району впродовж усіх Різдвяних свят.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі