Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство Святкові подарунки для українських воїнів
Святкові подарунки для українських воїнів PDF Друк

У час передноворічних та Різдвяних свят наші краяни не забувають про воїнів, які вже четвертий рік стоять на обороні незалежності України. Вони відстоюють нашу державність, тримають мирне небо над нашими головами, ми ж у свою чергу маємо не лише морально підтримати їх. Поки триває так зване АТО і гинуть у неоголошеній війні українські воїни, доти не можемо проявляти байдужості, слабкості, не можемо бути простими спостерігачами. Не лише словами та молитвою підтримують наших воїнів жителі району.

 

«До новорічних та різдвяних свят вирішили потішити хлопців на передовій домашніми делікатесами. На цей раз, крім вареників із картоплею, приготували ще вареники з капустою, голубці, кутю, кров’янку, капусту тушену, смажені пиріжки і, звичайно, пампушки.

Дуже дякую за старання Марії Пакіш, Олесі Хомі, Галині Хомик, Любі Князевій, Оксані Павлишин, Любі Мамінській, Ганні Петрик, Марії Білан, Олені Русіник, Наді Ратич, Ані Кузьмінській, Вірі Чомин, Лесі Стиранівській і Марічці Подвадцятник. Також активно допомагали Тетяна Подвадцятник та Іринка Князева. Думаю, це найменше, що ми можемо зробити, щоб висловити свою вдячність воїнам, які захищають наш спокій і дарують можливість, - зустрічати свята зі своїми родинами», - пише Анна Кухарська з Ходорова.

Депутат Новострілищанської селищної ради Зеновій Змислий, який теж не один рік опікується військовими 80-ї ОДШБр та добровольцями Української добровольчої армії, зокрема підрозділом «Чорний туман», від свого імені та від імені воїнів висловлює щирі слова подяки людям, які весь цей час допомагають українським солдатам. Так, в час передноворічних та Різдвяних свят для військовослужбовців 80-ї ОДШБр батальйону ім. С. Кульчицького та воїнів УДА передали продукти харчування (загальною вагою майже 2 т). Тож щира вдячність за підтримку жителям Квітневого, Трибоківців, селищному голові Новострілищанської ОТГ Г. Козяр, жителям сіл Кологори, П’ятничани та сільському голові С. Ткач, жителям сіл Грусятич та Ліщина, керівнику ТзОВ «Вінал-Агро» (Р. Михайлюку), В. Вівчару, ТзОВ «Ходорівський м’ясокомбінат» (Д. Матвійку), ПП «Укрриба» (О. Геройському), а також О. Горішному (Іспанія), підприємцям Н. Сабалі, С. Симоненкові, С. Лабі, М. Орищишину, голові фермерського господарства В. Скорику. Окрему подяку висловлюють В. Маркевичу, Т. Лаб’яку, голові БФ «Народна підтримка воїнів АТО» С. Глотову та керівництву ПП «Нічний експрес» за безкоштовну доставку вантажу за місцем призначення.

Українські воїни зичать усім щасливого Нового Року та Різдва Христового!

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі