Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Суспільство У районі відзначили День Свободи та Гідності
У районі відзначили День Свободи та Гідності PDF Друк

21 листопада, в Україні відзначили День Свободи та Гідності. У райцентрі на Алеї Героїв відбулись урочистості з цієї нагоди. Розпочався захід виконанням Гімну України.

 

Представники влади та громадськість поклали квіти і запаленні лампадки до символічного каменя, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих у російсько-українській війні. Священики різних конфесій відправили молебень. Учасники віче хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Героїв України.

 

Із Днем Гідності та Свободи учасників Революції Гідності, захисників України й всіх мешканців Жидачівщини привітали перший заступник голови Жидачівської РДА Василь Татарин, заступник голови Жидачівської районної ради Ігор Лалак та заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук. У цей день перед громадськістю не виступили учасники революції, волонтери.

Жидачівський районний Народний дім та представники молоді підготували тематичну художньо-мистецьку програму з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Поезію, присвячену подіям Революції Гідності, прочитали учні гімназії ім. О. Партицького Марта Підлісецька і Віталій Денис.

Урочистості завершилися спільним виконання духовного Гімну України «Боже Великий, Єдиний».

Цього ж дня у Ходорові в міському Палаці культури відбулася Урочиста академія з нагоди відзначення Дня Гідності й Свободи та в пам’ять Героя України, Героя Небесної Сотні Романа Точина.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі