Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство «Україна – територія гідності та свободи»
«Україна – територія гідності та свободи» PDF Друк

19 листопада в приміщенні КЗ «Бібліотека- інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» відбувся західна тему «Україна – територія гідності та свободи», під час якого за «круглим столом» відбулося обговорення, присвячене Дню Гідності та Свободи в Україні. Цей день прийнято відзначати щорічно Указом Президента України від 13 листопада 2014 року.

 

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.

 

Олексій Данилишин, автор книг «Дзвони пам’яті», «Повстанськими стежками Жидачівщини», поділився з присутніми своїми роздумами, спогадами про славні минулі сторінки державотворчої історії нашого народу. Цікавими були його погляди на майбутнє України.

Також ділилися з присутніми своїми спогадами очевидці подій на Майдані 2013-2014 рр. Андрій Кобрій та Мар’ян Кушнір.

Учасникам «круглого столу» було запропоновано переглянути уривок із документального фільму «Зима у вогні», що занурив усіх в атмосферу подій, які відбувалися у перші дні Революції Гідності на Майдані в Києві.

Також учасники заходу мали можливість прослухати літературні читання поезій Ольги Зубрицької, Надії Шевчук і вокальний дует Ярослави Сушко та Марії Пиріг КЗ «Центр культури та дозвілля».

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі