Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Суспільство Гніздичівська ОТГ оновлює бібліотеки та закупила нові книги
Гніздичівська ОТГ оновлює бібліотеки та закупила нові книги PDF Друк

Гніздичівська ОТГ бібліотечні філії, що працювали на її території, об’єднала в один комунальний заклад «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради».

 

Окрім зміни назви, в бібліотеках громади й дещо змінилися методи роботи. День за днем бібліотеки справді стають центром інформаційного та інтелектуального розвитку для молоді, старших жителів громади. Тепер сюди приходять не лише для того, щоб почитати книгу чи газету, а й навчитися чогось нового на майстер-класах, поспілкуватися із письменниками, які радо приїжджають на запрошення читачів та бібліотекарів.

 

Днями для КЗ «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» придбав нові книги, які поповнять книжкові фонди бібліотек у Гніздичеві, Руді та Лівчицях. В основному це художня дитяча література, а також книги популярних українських авторів. На ці потреби з селищного бюджету виділено 18 тисяч грн. На 2018 рік у бюджеті громади також передбачено 6 тис. грн на передплату періодичних видань, серед яких і районний часопис «Новий час».

Крім цього, за спонсорські кошти Кохавинської паперової фабрики для бібліотеки в Гніздичеві закуплено нові столи, а за кошти селищного бюджету – стільці та стелажі. Також у бібліотеці с. Лівчиць тривають ремонтні роботи: за кошти селищного бюджету, закуплено матеріали для заміни дерев’яної підлоги, а роботи з її заміни виконали жителі села, розповіла директор КЗ «Бібліотека – інформаційний центр інтелектуального та творчого розвитку Гніздичівської селищної ради» Оксана Зубрицька.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі