Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство З 25 жовтня подорожчав проїзд у маршрутках
З 25 жовтня подорожчав проїзд у маршрутках PDF Друк

Відтепер мінімальний проїзд – 6 грн. Причина загальновідома й незмінна – подорожчання паливно-мастильних матеріалів.

 

Ціни на проїзд зростають, як це зазвичай у нас практикується, без попереднього повідомлення. Оголошення, що лежали в шоферів на моторі, хтось бачив, а хтось міг і не помітити. Хоча в кожному громадському транспорті має бути інформаційний стенд, зазвичай такий є, на якому на видному місці мало б висіти і оголошення про зміну вартості проїзду, й офіційно затверджена перевізником тарифна сітка з вартістю проїзду з пункту «А» в пункт «В». Наразі відомо, що мінімальна вартість проїзду зросла на 1 грн, тож тепер не 5, а 6 грн. Скільки вартує проїзд, наприклад, з Корчівки до райцентру чи до області, наразі знає лише шофер маршрутки, якому пасажири змушені вірити на слово. Так, з Журавна до Жидачева вартість проїзду не 13, а 15 грн, з Жидачева до Львова – 38 грн (було 35 грн). З Дубравки до Стрия вже тиждень як люди за проїзд платять більше на 5 грн: до подорожчання було 28 грн, тепер 33 грн.

 

Подорожчав проїзд і з Жидачева до Ходорова – 14 грн. При цьому перевізник, який довозить пасажирів до Залісок (аварійний міст унеможливлює нормальне сполучення між обома містами), підняв проїзд на 1 грн, а інший перевізник, який забирає пасажирів із Залісок до Ходорова, – одразу на 2 грн. Хоча відстань що з Жидачева, що з Ходорова до Залісок майже однакова, до Ходорова навіть на 0,2 км менше. Людей, які щодня добираються на роботу, це не на жарт обурює.

Тим часом із Ходорова до Нових Стрілищ вартість проїзду на 25 жовтня залишалась незмінною – 10 грн. Акцію на проїзд вже довший час тримає перевізник, що здійснює підвезення пасажирів за маршрутом Гніздичів - Львів.

Здається, що ситуацію з пасажирськими перевезеннями тепер ніхто не контролює. А як насправді?

Оксана ФРАНКІВ.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі