Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство Володимир Кулак звернувся до Президента України зі «звинуваченням медиків Жидачівської ЦРЛ у смерті сина»…
Володимир Кулак звернувся до Президента України зі «звинуваченням медиків Жидачівської ЦРЛ у смерті сина»… PDF Друк

Володимир Кулак, батько 12-річного Романа Кулака, який 27 червня помер у Львівській обласній дитячій лікарні “ОХМАТДИТ», 13 липня передав пакет документів власного розслідування перебігу лікування дитини у Жидачівській районній лікарні особисто Президентові України Петру Порошенку під час його візиту в м. Тернополі.

Син Володимира Кулака гостював у батьків у селі Мазурівка. 20 червня у Ромчика раптово погіршилося здоров’я. Рідна сестра Володимира викликала «швидку». Медики забрали дитину в Жидачівську ЦРЛ. Хлопчик потрапив до райлікарні близько 17 години 20 червня. Пробув там до 4.00 год. 21 червня. Стан дитини погіршувався, відтак лікарі вирішили відправляти хлопчину до Львова. О 6 годині ранку Романа Кулака доставили у Львівську обласну дитячу лікарню “ОХМАТДИТ”, де лікарі, оцінивши стан дитини, вирішили терміново оперувати. Операція показала, що у Романа розпочався некроз кишківника. Хірурги видалили майже 4,5 метра тонкого кишківника, половину товстої кишки. Операція тривала вісім годин. Некроз спричинив сепсис, відмерла ще одна частина товстої кишки. Лікарі розпочали нову операцію 26 червня. Після цього стан дитини на деякий час наче покращився, але через день хлопчик помер…

На переконання Володимира, його дитина загинула внаслідок «непрофесіоналізму й халатності лікарів, які втратили дорогоцінний час, тримаючи сина у районній лікарні, і дарувати таку жахливу помилку він не збирається», а тому звернувся у прокуратуру Львівської області та у департамент охорони здоров’я Львівської ОДА.

У свою чергу, як повідомив журналістам головний лікар Жидачівської ЦРЛ Богдан Бойчук, істину має встановити комісія, і якщо буде доведено те, в чому батько звинувачує районних лікарів, – вони будуть відповідати…

Щодо комісії, то після звернень батьків створено їх кілька на різних рівнях департаменту охорони здоров’я. Також цією справою займаються поліція та прокуратура.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі