Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство Чому завалився міст у Залісках?
Чому завалився міст у Залісках? PDF Друк

Депутат районної ради, будівельник з досвідом і стажем Володимир Мелех хоче, щоб винні у руйнуванні моста у Залісках відповіли перед Законом.

На думку депутата райради, основною причиною руйнування пішохідної частини моста є неналежне обслуговування і прорахунки при реконструкції, коли при розширенні дорожнього проїзду у 80-тих роках були змонтовані важкі залізобетонні конструкції і пішохідних плит, що звисають до одного колесовідбійників "Нюджерсі" метра і додають додаткове постійно діюче навантаження та крутячий момент на крайні ліві й праві пішохідні балки моста.

Також мали місце інші причини внаслідок неналежної експлуатації і технічного обслуговування, а саме - знищення водовідвідних лійок, руйнування деформаційних швів, використання неналежних з'єднувальних металевих деталей кріплення залізобетонних конструкцій, порушення гідроізоляції металоконструкцій, надмірне динамічне навантаження від руху великовантажного транспорту. Все це разом взяте призвело до руйнування і падіння крайньої балки.

З відповідним зверненням депутат звернувся до районної ради та прокуратури і вимагає встановити відповідальних осіб за передчасне руйнування конструкцій моста.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі