Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Суспільство
Суспільство
Як сестра сестру рятує PDF Друк

Родинні стосунки. Це, здавалося би, на перший погляд просте сполучення двох слів, а скільки за ним ховається змісту, скільки людських доль, сімейних радощів, а інколи і болю…

Нині часто доводиться почути, що таке поняття як «родина» звузилося , зниділо, якось розгубилося за останні десятиліття і, як правило, звелося до родинних взаємовідносин між сім’ями братів і сестер. Відійшли у минуле «празники» - ті справді наші і по духу, і за змістом свята, коли до тебе сходилися без запрошення і попередження усі родичі. Кажуть, час не той, економіка і безгрошів’я… А може, це ми просто стали іншими, це у нас щось увірвалося. Ми із заздрістю дивимося на «інших», які один одного «тягнуть», і констатуємо, що свій вміє лише «втопити»… Але є й по-іншому.

 

 
У Юшківцях встановили та освятили пам’ятний хрест PDF Друк

28 липня увійде в історію Юшківців ще однією знаковою подією. У день святкування 1031-ліття Хрещення України-Руси на церковному подвір’ї громада освятила встановлений минулоріч кам’яний хрест у пам'ять про 1030-ліття Хрещення Київської Русі. Незважаючи на те, що з освяченням забарились на цілий рік, це аж ніяк не применшує важливості події, з нагоди якої встановлено хреста.

 

 
За ухилення від призову на строкову військову службу засуджено 27-річного жителя Жидачева PDF Друк

Стрийською місцевою прокуратурою скеровано обвинувальний акт стосовно 27-річного уродженця та жителя м. Жидачева, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 335 КК України, тобто в ухиленні від призову на строкову військову службу.

 

 
Жидачівщина прогнозовано обрала Андрія Кота, а Стрийщина розділилась між кількома кандидатами PDF Друк

Гасло «Давай зробимо їх ще раз», на позачергових виборах до ВРУ, що відбулися 21 липня 2019 р., схоже, спрацювало й на Львівщині, щонайменше на виборчому окрузі №126 та ще семи округах області. Зокрема на нашому окрузі (межі виборчого округу: міста Моршин, Стрий, Жидачівський, Стрийський райони), за попередніми підрахунками ЦВК, з 22 політичних партій, які брали участь у виборах, лідирує новостворений політичний бренд команди чинного президента «Слуга народу».

 
Більшість українців за Зе-команду, а Львівщина - за «Голос» PDF Друк

Якщо поглянути на електоральну карту України після позачергових виборів до Верховної Ради України, що відбулися 21 липня 2019 р., то побачимо, як вся вона забарвилась у зелень. Це свідчить про те, що майже цілковито виборці підтримали політичну партію чинного президента «Слуга народу».

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 207

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі