Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство
Суспільство
Мати право на пільги для учасників АТО не завжди означає їх отримати PDF Друк

Гніздичівець Роман Шкурат, випускник університету, лишень щойно встиг пройти 9-місячні «курси» строкової служби, як його мобілізували й кинули у вир військових дій у зоні ведення АТО на довгих десять місяців. Через отриману контузію сім місяців пролежав у лікарні. І все заради того, щоб сьогодні його батько «воював» із чиновниками різного рівня за права та соціальні гарантії для свого 28-річного сина інваліда-війни?!

 

 
Кілька хвилин негоди, а результат – зо два десятки повалених дерев PDF Друк

Негода, яка розгулялася 23 червня Львовом, тоді обійшла Жидачівщину стороною. В області й обласному центрі буревій наробив чимало лиха. Сильний вітер повиривав дерева з корінням, поламав гілки, порвав лінії електропередач. У результаті були пошкоджені автомобілі, не обійшлося і без травмувань людей.

 
Лиси господарюють у курниках PDF Друк

Що до них внадилися лисиці, скаржаться жителі Квітневого, Трибоківців, Репехова Новострілищанської ОТГ. До селищної ради лише за два тижні надійшло п’ять звернень. За одну ніч з одної господарки лісовий мисливець забрав дві гуски, в іншої – порався в курнику. У Квітневому з обох кінців села оселилися дві родини лисиць (в одному виводку 5-6 молодих). Що робити з таким непроханим сусідом, селяни не знають, звертаються у місцеву раду.

 
Міст аварійний! Начхати… PDF Друк

Міст через ріку Дністер поблизу с. Заліски закритий для автомобільного транспорту вже третій місяць (пішохідна частина моста (2 на 12 м) обвалилася 23 березня цього року). Щоб убезпечити людей, Служба автомобільних доріг області заборонила через міст рух будь-якого автомобільного транспорту, натомість для пішоходів тимчасово перехід дозволили.

 
На завершення – двічі треті PDF Друк

Завершальним акордом гандбольного сезону-2016-2017 року став «Фестиваль гандболу», що відбувся 29 травня у м. Новояворівську за підтримки обласної федерації гандболу (голова – Роман Федишин).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 185

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі