Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство
Суспільство
Не в усіх школах району розпочався навчальний рік PDF Друк

2 вересня 2019 року школи Жидачівщини відкрили свої двері для учнів. Вперше дзвінок на урок пролунав для 694 першокласників.

 
Дирекція та вчителі Гніздичівської школи звернулися до президента Зеленського PDF Друк

Кілька поколінь смт Гніздичева мріють про нову школу, будівництво якої не можуть завершити ось уже 30 років. Зі своєю мрією вчителі звернулися до президента Володимира Зеленського й просять розглянути «звернення та докласти максимум зусиль для того, щоб віднайти джерела фінансування для добудови Гніздичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів».

 
У Жидачеві небайдужі рятують безпритульних тварин PDF Друк

17 серпня відзначають Всесвітній день безпритульних тварин. Ця дата з’явилася у календарі у 1992 році за підтримки Міжнародного товариства з прав людини, однак вперше в Україні її відзначали у Києві минулого року. Цей день вважають не святом, а причиною для нагадування про існування такої проблеми. Ми намагалися дізнатися, як її вирішують у нашому районі і чи взагалі робляться такі спроби.

 

 
Як сестра сестру рятує PDF Друк

Родинні стосунки. Це, здавалося би, на перший погляд просте сполучення двох слів, а скільки за ним ховається змісту, скільки людських доль, сімейних радощів, а інколи і болю…

Нині часто доводиться почути, що таке поняття як «родина» звузилося , зниділо, якось розгубилося за останні десятиліття і, як правило, звелося до родинних взаємовідносин між сім’ями братів і сестер. Відійшли у минуле «празники» - ті справді наші і по духу, і за змістом свята, коли до тебе сходилися без запрошення і попередження усі родичі. Кажуть, час не той, економіка і безгрошів’я… А може, це ми просто стали іншими, це у нас щось увірвалося. Ми із заздрістю дивимося на «інших», які один одного «тягнуть», і констатуємо, що свій вміє лише «втопити»… Але є й по-іншому.

 

 
У Юшківцях встановили та освятили пам’ятний хрест PDF Друк

28 липня увійде в історію Юшківців ще однією знаковою подією. У день святкування 1031-ліття Хрещення України-Руси на церковному подвір’ї громада освятила встановлений минулоріч кам’яний хрест у пам'ять про 1030-ліття Хрещення Київської Русі. Незважаючи на те, що з освяченням забарились на цілий рік, це аж ніяк не применшує важливості події, з нагоди якої встановлено хреста.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 208

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі