Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Суспільство
Суспільство
У неоголошеній війні загинув 21-річний уродженець Бринців-Церковних PDF Друк

8 червня внаслідок ворожого мінометного обстрілу у зоні АТО загинув 21-річний боєць «Залізної бригади» Михайло Березка. Про це повідомляє прес-служба бригади.

 

 
Я хочу, щоб нас чули… PDF Друк

Напередодні Дня журналіста Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України запросила до Львова представників ЗМІ області, щоб привітати зі святом, дати можливість поспілкуватися колегам по цеху і, безперечно, нагородити кращих за професійну діяльність на журналістській стезі.

Привітати «четверту владу» прийшли і представники державної влади в особі голови ЛОДА Олега Синютки та заступника голови обласної ради Володимира Гірняка.

 
Українські воїни потребують нашої підтримки PDF Друк

У нашій країні все ще триває нав’язана східним сусідом війна. Щодня із так званої зони ведення АТО надходять невтішні вісті про обстріли, поранення, загиблих українських захисників та мирних жителів…

 

 
Чому завалився міст у Залісках? PDF Друк

Депутат районної ради, будівельник з досвідом і стажем Володимир Мелех хоче, щоб винні у руйнуванні моста у Залісках відповіли перед Законом.

 
Дмитро Чмихал: «Втрачену репутацію дуже важко відновити» PDF Друк

Останнім часом чи не щономера тема Жидачівського паперового комбінату звучить у нашому часописі. Нарешті комбінат запрацював. Який реальний стан справ нині на підприємстві? Працівникам комбінату, а ще більше і мешканцям і міста, і району хочеться знати, як воно буде далі. Саме про це нинішня наша розмова з виконавчим директором підприємства Дмитром Чмихалом. І хоч п. Дмитро людина не публічна, проте погодився дати інтерв’ю для «Нового часу».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 182

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі