Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Суспільство
Суспільство
Що принесе новий навчальний рік для сільських шкіл? PDF Друк

У новому 2017-2018 навчальному році за шкільні парти сяде понад 730 першокласників. За інформацією відділу освіти Жидачівської РДА, до 34 загальноосвітніх закладів цьогоріч піде 370 учнів перших класів, 259 першачків вперше переступлять пороги шкіл у Ходорівській ОТГ. До чотирьох шкіл Гніздичівської об’єднаної громади піде 69 учнів перших класів, до шкіл Новострілищанської ОТГ – 34 учні. Щоправда, скільки учнів навчатиметься у перших класах, достеменно стане відомо лише після 5 вересня, коли остаточно буде подана звітність та сформована освітня мережа відділами освіти райдержадміністрації та трьох об’єднаних громад.

 
До початку навчального року в с. Баківцях відкрили та освітили нове приміщення для школи PDF Друк

31 серпня урочиста історична подія відбулась у с. Баківцях. Тут освятили та відкрили реконструйоване приміщення для школи.

Рівно 10 років тому з ініціативи Баківської сільської ради за підтримки пайовиків та жителів села розпочались перші кроки до омріяної події.

 
З Бреслау через Ходорів у золоту Порту PDF Друк

«...їхав я інкогніто, під фіктивним іменем».

Приблизно у пообіддя в суботу 14 березня 1722 року у містечко Розділ, що на той час належало воєводі Підляському, гетьману польному коронному пану Ржевуському, з боку с. Вербич у супроводі кількох вершників в’їхали карета вельможі та віз. Напевно, можемо передбачити, що місцеві посполиті, які випадково зустрічалися невідомим попри дорогу, віддавали приїжджим відповідний їхньому статусу пошанівок. Допускаємо, що управитель місцевого маєтку, як і покойові, зробили все від них залежне, щоб рідкісні такого стану (а це, очевидно, можна було пізнати і по одягу, і по супроводу) подорожуючі мали достатньо необхідного для тимчасового перепочинку, як і їхні потомлені дорогою коні. Звісно, за певну плату. Хоча, подорожуючі нерідко на нічліг вибирали і звичайні придорожні корчми.

 
Міграція. Не еміграція PDF Друк

Щораз більше людей прагнуть виїхати з країни. Якщо раніше за кордон їхали в пошуках бодай якоїсь роботи, то сьогодні - в пошуках кращих заробітків і стабільності.

Натомість в Україні стає відчутним брак кваліфікованих кадрів, особливо у секторі державного управління, органах місцевого самоврядування, банківській сфері. Сьогодні виникає парадоксальна ситуація: робота є, а немає кому працювати. Особливо бракує працівників керівної ланки.

 
У с. Рогізно урочисто відкрили пам’ятник на місці поховання п’яти воїнів УПА PDF Друк

20 серпня, напередодні відзначення 26-ї річниці Незалежності України, у с. Рогізно урочисто відкрили пам’ятник на місці поховання п’яти воїнів УПА: Гутника Стефана Пилиповича, - 1924 р.н.; Іванчука Василя Григоровича – 1914 р.н.; Підлужного Василя Костянтиновича – 1926 р.н.; Тріща Стефана Григоровича – 1902 р.н.; Тріща Іван Дмитровича – 1922 р.н.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 188

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі