Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Спорт Кубок Ходорівщини: є рекорд!
Кубок Ходорівщини: є рекорд! PDF Друк
Вівторок, 26 квітня 2011, 13:30

Слідом за зимовим турніром з міні-футболу 27 березня на Ходорівщині стартував розіграш кубка «Весняний пролісок – 2011». До участі в змаганнях заявилась рекордна кількість команд – 21. Схема розіграшу була подібна до міні-футбольного турніру: спершу групові змагання на одному стадіоні, після чого – кубкова система на вибування. 20 команд-учасниць розподілено на 5 груп по 4 команди, які на одному базовому стадіоні в 3 тури виявляли сильніших. До наступного кубкового етапу виходили переможці груп і 2 кращих колективи, що посіли другі місця.

У групі «А» (базовий стадіон Прибілля) свою перевагу довели футболісти Старих Стрілищ, які перемогли у всіх 3 зустрічах – 9 очок і випередили команди господарів і Соколівки – по 4 і Квітневого – жодного очка.

А от у наступних двох групах «Б» і «В» перевага була за господарями. У Нових Стрілищах місцеві футболісти (7 очок) обіграли колективи Городищенського (4), «Юності» Грусятич (3) і Фраги Рогатинського району – 0 очок.

І в Загірочку попереду були господарі – 7 очок. На другому місці прогнозовано Бортники – 5, далі Садки – 2 і Сугрів - 1 очко.

А от у найрівнішій групі «Г» в Городищі господарі несподівано виявились останніми – лише одне очко. Попереду тут Вовчатичі – 7, Станківці – 6, Кам’яне – 2 очки.

В останній групі «Д» прогнозовано за явною перевагою перемогли Дуліби – 9 очок із загальною різницею 16:4. Вони випередили колективи Отиневич і «Колоса» Грусятич по 4, Залісок – жодного очка.

У неділю, 17 квітня, відбулися перші чвертьфінальні поєдинки. Особливих несподіванок не було: Загірочко – Вовчатичі 2:1, Станківці – Нові Стрілища 0:0, Бортники – Старі Стрілища 3:2, Лучани – Дуліби 0:5. Матчі-відповіді відбудуться на Провідну неділю, 1 травня. Початок 15.00.

Товариські матчі. Дуліби – Жирова 7:1, Заліски – Жирова 1:3.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі