Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Спорт Важка атлетика. Жидачівець Богдан Гоза – наймолодший чемпіон України
Важка атлетика. Жидачівець Богдан Гоза – наймолодший чемпіон України PDF Друк

Блискуче виступив на чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років, що відбувся 12-18 травня у м. Чорноморську Одеської області, юний спортсмен Жидачівського спортклубу «Аполон» Богдан Гоза.

У ваговій категорії до 102 кг з результатом ривок – 155 кг, поштовх - 180 кг, сума – 335 кг він став чемпіоном України. І це – у віці 17 років, у суперництві зі старшими важкоатлетами! Богдан Гоза став наймолодшим чемпіоном в історії чемпіонатів України з важкої атлетики до 23 років. На високому рівні виступили ще 5 важкоатлетів Жидачівського СК «Аполон», які захищали спортивну честь Львівщини на цьому чемпіонаті. Зокрема, Володимир Галій у вагової категорії до 67 кг і став четвертим, Олег Махмудов у цій же ваговій категорії – шостий. Також на шостому місці завершив змагання у ваговій категорії до 55 кг жидачівець Віталій Баранкевич, на восьмому місці у ваговій категорії до 89 кг Віталій Терлак, на дев’ятому у ваговій категорії до 61 кг – Володимир Котельчук. І це при тому, що у кожній ваговій категорії виступали не менше двадцяти спортсменів. Готували юних жидачівських важкоатлетів тренери СК «Аполон» Андрій і Володимир Гентоші, Олег Костів, Юрій Лишега, Степан Єсін.

6 важкоатлетів СК «Аполон» склали основу збірної Львівщини (всього 10 спортсменів),яка у загальнокомандному заліку посіла перше місце. На другому призовому місці важкоатлети Донецької, на третьому – Луганської областей.

Наступне змагання – чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих, що відбудеться 9-14 липня у м. Городку Хмельницької області.

І. Маркевич.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі