Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Спорт Шахи: переможець – Андрій Кобрій
Шахи: переможець – Андрій Кобрій PDF Друк

12 учасників змагалися у 4 з 10 турнірів першості району з шахів, який відбувся 19 травня 2019 р. в м. Жидачеві. Вони суперничали за швейцарською системою у 9 турів, партія – 15хв. Не програвши жодної партії, втративши лише одне очко, переможцем став Андрій Кобрій (Гніздичів) – 8 очок із 9 можливих.

Андрій лише двічі зіграв внічию з головними конкурентами Іваном Березовським (Чертіж,II тур) та Дмитром Ратичем (Ходорів,V тур). У III турі Іван Березовський переміг Дмитра Ратича 1:0, але все ж за додатковим коефіцієнтом на другому призовому місці Дмитро Ратич, на третьому Іван Березовський – в обох по 7 очок. Аналогічна «з точністю до навпаки» склалася ситуація у боротьбі за четверте місце між двома шахістами з Гніздичева: у передостанньому VIII турі Михайло Захарків несподівано переміг Ігоря Пирога 1:0, що дозволило йому фінішувати четвертим – 6 очок. Ігор Пиріг лише п’ятий – теж 6 очок. По 4,5 очка в активі Омеляна Малика (Антонівка) і Івана Гілецького (Любша), 4 – Василя Ковтала (Ходорів). Спонсор турніру, як і третього турніру районної шашкової першості 12 травня, - депутат Жидачівської міської ради Володимир Петрінець.

23 червня у м. Жидачеві відбудеться п’ятий турнір першості району з шахів, 30 червня – четвертий турнір районної шашкової першості.

І. Маркевич.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі