Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Спорт Жидачівець Богдан Гоза став чемпіоном України з важкої атлетики
Жидачівець Богдан Гоза став чемпіоном України з важкої атлетики PDF Друк

Жидачівські богатирі знову достойно підтвердили статус найсильніших на Чемпіонаті України з важкої атлетики, який проходив з 4 по 9 лютого 2019 року у м. Харкові. У ньому взяли участь юнаки і дівчата до 17 років та спортсмени ДЮСШ, СДЮШОР, УОР.

 

17-річний Богдан Гоза з Жидачева впевнено виборов перше місце. У ривку він підняв штангу вагою 150 кг, у поштовху – 181 кг (вагова до 102 кг). Це абсолютний рекорд.

 

Богдан тренується з 8-ми років у Жидачівській філії Львівської СДЮШОР №1.  Навчається в 11 класі опорного закладу «Жидачівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2».

«Хлопець надзвичайно наполегливий як в навчанні, так і спорті, – каже його тренер Андрій Гентош. – Він має хороший приклад. Рідний брат Богдана Володимир – чемпіон Європи серед юніорів, учасник Олімпійських ігор 2016 року. Богдан добре розуміє, що без постійних тренувань, самовіддачі досягти такого успіху неможливо. Дякуємо керівництву ЗОШ №2, що йде нам назустріч, з розумінням ставиться до частих поїздок Богдана».

Важкоатлет готується до нових рекордів. У вересні виступатиме на Чемпіонаті Європи серед юніорів. Додамо, на Чемпіонаті України, який щойно відбувся у Харкові, команда Львівщини зайняла перше місце.

А достойну перемогу області також наблизили важкоатлети Жидачева Юрій Гондзьо, котрий виборов бронзу у ваговій категорії до 73 кг, та срібні призери Олександр Пелех (вагова категорія до 61 кг) і Володимир Котильчук (вагова категорія до 55 кг.)

Вітаємо переможців і їхніх тренерів! Бажаємо наснаги і досягнення нових спортивних вершин!

Ірина БЕРНИК.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі