Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Спорт Шахи – шашки: фініш року старого…
Шахи – шашки: фініш року старого… PDF Друк

За доброю традицією останніх років шаховий сезон 2018 року у нашому районі завершився турніром до Дня св. Миколая. Він відбувся 16 грудня у м. Жидачеві, шахісти змагалися у бліці (дві партії по 5 хв.).

У змаганні за швейцарською системою у 10 турів суперничали 15 любителів інтелектуальної гри. Переможцем турніру став Іван Березовський (с. Четіж) - 16,5 очка. На другому місці Іван Гілецький (Любша) - 15,5, на третьому Ігор Пиріг (Гніздичів) – 14 очок. На подальших місцях Дмитро Ратич -12,5, Юрій Лешко -12 (обидва – Ходорів), Андрій Кобрій (Гніздичів) -12, Василь Салій (Старе Село) -11,5 очка. Переможець нагороджений кубком, призери – грамотами, всі учасники – грошовими призами. Всі шахісти вітали спонсора депутата районної ради Миколу Шумельду, дякували за турнір, за призи, за весь 2018 рік, висловлювали побажання, щоб новий 2019 рік був ще кращим, ще багатшим на нові турніри і нові перемоги.

…старт року нового

Новий 2019 рік для любителів інтелектуальних ігор розпочався із шашок.20 січня в м. Жидачеві відбувся перший з шести турнірів першості району. Цього разу 8 учасників змагалися за круговою схемою, партія – 15 хв. Не програвши жодної партії, лише тричі зігравши внічию, першим фінішував жидачівець Володимир Чмелик – 5,5 очка із 7 можливих. На другому місці Іван Гілецький із с. Любші – 5 очок, на одну нічию більше. Третім завершив змагання Іван Березовський (Чертіж) – 4 очки, поразка у четвертому турі від Михайла Пирога з Бережниці. До речі, саме Михайла Пирога (теж 4 очки, четверте місце) Іван Березовський випередив за додатковим коефіцієнтом. На 5-6 місцях гніздичівці Михайло Вишневський та Ігор Яцкович – по 3,5 очка.

27 січня у м. Жидачеві відбувся турнір, присвячений пам’яті знаного шахіста із с. Дубравки Богдана Джуса. У змаганні взяв участь 21 шахіст – 11 із нашого району, 10 гостей з Івано-Франківської і Тернопольської областей. Вони суперничали за швейцарською системою у вісім турів, партія – 15 хв. Після 5 турів лідирував Ігор Пиріг із Гніздичева, який втратив лише півочка – 4,5 очка з 5 можливих. Він на очко випереджав Богдана Веприка (Козова), Дмитра Ратича (Ходорів), Володимира Леськова, Богдана Суширибу, Василя Деременду (всі троє -_Бучач). У наступному турі лідер несподівано програв Володимиру Леськову, і ситуація різко загострилася: Дмитро Ратич, Володимир Леськов, Ігор Пиріг, Богдан Сушириба – по 4,5, Іван Березовський (Чертіж), Андрій Кобрій (Гніздичів) – по 4 очки. У двох заключних турах Ігор Пиріг переміг Андрія Кобрія і Богдана Суширибу і фінішував першим - 6,5 очка. Конкуренти очки втратили: Дмитро Ратич програв Богдану Суширибі, Володимир Леськов – Івану Березовському, Богдан Сушириба у вирішальній зустрічі в останньому турі – Ігорю Пирогу. Тож підсумкова турнірна таблиця:

Місце учасник
Очки
1 Ігор Пиріг 6,5
2 Богдан Сушириба 5,5
3 Василь Деременда 5,5
4 Іван Березовський 5,5
5 Дмитро Ратич 5,0
6 Степан Олійник (Козова) 5,0
7 Андрій Кобрій 5,0
8 Володимир Леськов 4,5
9 Богдан Веприк 4,5
10 Михайло Захарків (Гніздичів) 4,5
11 Орест Долінський (Жидачів) 4,5

Перші три призери нагороджені грамотами і грошовими преміями, наступні п’ять – грошовими преміями.

Спонсор турніру – районна організація партії «Громадянська позиція».

Ігор МАРКЕВИЧ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі