Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Спорт Другий етап. Кубок пам'яті Ярослава Пастернака
Другий етап. Кубок пам'яті Ярослава Пастернака PDF Друк

21 жовтня 13 команд розподілених на 4 групи стартували у кубку пам’яті Ярослава Пастернака.

«Кохавинка» Гніздичів і ФК «Вовчатичі» разом з НСК «Берездівці» Миколаївського району потрапили у четверту групу і виступили однаково успішно: спершу з однаковим рахунком 2:0 перемогли Берездівці, Вовчатичі вдома (Ігор Калапач, Юрій Кутний), Гніздичів на виїзді (Назар Шумельда, Іван Драган), між собою у Гніздичеві зіграли внічию 0:0. У чвертьфіналі Вовчатичі у Розворянах Золочівського району, програючи по ходу 0:1, зусиллями Степана Пшика зрівняли рахунок, але все ж пропустили вирішальний гол – поразка 1:2. Після першого тайму домашнього матчу з Брюховичами Гніздичів програвав 0:1, але на останній хвилині граючий тренер «Кохавинки» Андрій Крехтяк зрівняв рахунок 1:1, а пенальті краще пробили гніздичівці 7:6. Півфінальна зустріч у Сокільниках склалася для «Кохавинки» з точністю до навпаки. Тепер вже після першої половини гри завдяки влучному удару Ростислава Великошича перед вели гніздичівці 1:0. Але у другому таймі господарі зі штрафного зрівняли рахунок, а за хвилину до завершення забили переможний гол – 1:2.

Кубок пам’яті Ярослава Пастернака здобув «Спарта» Розворяни, який у фіналі переміг «Сокіл» Сокільники з рахунком 5:2.