Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Спорт Лідерство жидачівців
Лідерство жидачівців PDF Друк

Закінчилось перше коло чемпіонату області з волейболу серед аматорських команд. Цьогоріч, після трирічної перерви, в ці змагання включились жидачівські волейболісти.

Слід сказати, що це сталось завдяки спонсорській допомозі меценатів команди Ярослава Ковбуза та Ростислава Поверляка.

Саме вони надають фінансову допомогу у виїздах команди на календарні ігри.

Із самого початку чемпіонату області в ці змагання було заявлено сім волейбольних команд. Крім жидачівців, у першість області було включено колективи із міст Стрия, Комарно, Новояворівська, Пустомит, Городка і Солонки.

Першу гру наші волейболісти провели в м. Новояворівську. Ця гра пройшла в упертій та напруженій спортивній боротьбі.

Для виявлення переможця зустрічі знадобилося п’ять партій. Тільки в заключній партії волейболістам із Новояворівська вдалося одержати загальну перемогу 3:2 і здобути два очки.

Жидачівці завоювали у цій грі тільки одне очко, оскільки поступилися із рахунком 2:3 по партіях.

У наступних іграх із волейболістами міст Стрия, Пустомит і Солонки, яких жидачівці приймали у себе дома, ми одержали перемоги з рахунком 3:1 і, як підсумок, здобули по три очки.

Такий же рахунок був у грі зі спортсменами міста Городка на виїзді. І тільки у Великому-Любіні у зустрічі з волейболістами Комарно ми втратили ще одне очко, оскільки здобули загальну перемогу 2:3.

У підсумку після першого кола ми завоювали 15 очок, втративши тільки 3 очки. Це дало нам змогу впевнено зайняти перше місце після першого кола.

Додам, що честь команди на цих змаганнях захищають волейболісти з Жидачева, вихованці місцевої дитячо-юнацької спортивної школи, а саме: Ростислав Зіняк, Тарас Свередюк, Володимир Сікорський, Павло Николин, Андрій Николин, Нестор Луців, Назар Генега, Віталій Машталір, Мар’ян Кадюк, Василь Філіповський, Віктор Бойкович. Тренує команду граючий тренер ,завуч ДЮСШ Тарас Іваник.

Петро СІКОРСЬКИЙ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі