Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Спорт Обласний «Кубок чемпіонів»: після п’ятирічної перерви – представник Ходорівщини
Обласний «Кубок чемпіонів»: після п’ятирічної перерви – представник Ходорівщини PDF Друк

Останнім футбольним змаганням на Львівщині у 2017 році став традиційний «Кубок чемпіонів», у якому змагалися команди-переможці районних змагань. Цьогоріч 21 жовтня стартувало загалом 17 команд, розподілених на 6 груп по 3 колективи.

В наступний весняний етап виходило по дві кращі команди. Цьогоріч від нашого району заявилося два колективи: торішній чемпіон першості Ходорівщини ФК «Вовчатичі» і чемпіон Жидачівщини двох останніх років «Каштан» Лівчиці. Цікаво, що Ходорівщину в подібному змаганні після п’яти років забуття представляла одна й та ж команда – Вовчатичі. Виступили обидва наші представники діаметрально протилежно.

У групі 3 ФК «Вовчатичі» послідовно перемогли вдома Славське 3:0 (технічна), в Новому Місті 4:1 (Ігор Паньків – 2, Іван Мінурка, Юрій Кутний), у другому колі у Славському 2:1 (Володимир Тимків, Ігор Паньків), в останньому матчі вдома Нове Місто 3:2 (Григорій Яворський, Ігор Паньків, Василь Макарик) і безапеляційно із значним відривом стали першими:

Команда М’ячі Очки
Вовчатичі 12:4 12
Нове Місто 9:9 4
Славське 3:11 0

А от у групі 5 футболісти Лівчиць у першому колі зазнали двох поразок у П’ятничанах Стрийського району 0:2 і вдома від Берездівців Миколаївського району 0:1. Після першого тайму вирішальної домашньої зустрічі з П’ятничанами було 2:2, потім господарі перемагали 3:2, далі 3:3, Лівчиці кинулись у відчайдушний штурм (конче потрібна була перемога) і пропустили разючу контратаку – поразка 3:4. У складі нашої команди відзначились Роман Крехтяк із пенальті, Василь Савчин, Андрій Витак. Матч останнього туру в Берездівцях нічого не вирішував і Лівчиці не поїхали - 0:3. Тож команда Лівчиць у групі остання:

П’ятничани 11:6 9
Берездівці 7:5 9
Лівчиці 3:10 0

Таким чином команда ФК «Вовчатичі» вийшла з першого місця у весняну стадію «Кубка чемпіонів».