Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Спорт У Бортниках – ветеранський турнір з міні-футболу пам’яті воїна-афганця і воїнів АТО
У Бортниках – ветеранський турнір з міні-футболу пам’яті воїна-афганця і воїнів АТО PDF Друк

3 вересня 2017 р. на стадіоні с. Бортник відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті уродженців села воїна-афганця Богдана Пастуха і воїнів АТО Володимира Андрешківа та Володимира Князева. Перед початком турніру - молитва місцевого церковного хору під керівництвом пароха о. Василя, вітальне слово голови Ходорівської ОТГ Олега Коцовського, бортниківського старости Ольги Гурді, організатора турніру Романа Тітика, голови районного комітету воїнів-афганців Ігоря Табаки, пісні у виконанні бортниківського хору «Надвечір’я» під керівництвом Ірини Баторик.

У змаганні взяли участь шість команд ветеранів АТО Яворівського, Миколаївського та Жидачівського районів, команда Академії сухопутних військ м. Львова, колективи ветеранів футболу м. Ходорова і с. Бортник. Вони розподілені на дві групи, де – кругова схема в одне коло.

У групі «А» передували ветерани м.Ходорова, які перемогли колективи Новояворівська 5:0 і Бортник 6:3. На другому місці господарі – звитяга над Новояворівськом 5:2.

Стартовий поєдинок групи «Б» Новий Розділ – Жидачів закінчився нічиєю 2:2.

Надалі гості з м. Львова перемогли суперників з Нового Роздолу 8:2, але поступилися жидачівцям 0:2. Тож перший у групі Жидачів – 4 очки, на другому місці Львів – 3, на третьому Новий Розділ - 1 очко. У стиковому поєдинку команда Новояворівська перемогла Новий Розділ 5:2 і фінішувала п’ятою.

У зустрічі за третє місце ветерани с. Бортник завдяки трьом голам Л. Юрчака перемогли 3:0 гостей зі Львова і завоювали «бронзу». Фінальний поєдинок ветерани м. Ходорова – ветерани АТО Жидачівського району пройшов у впертій красивій боротьбі, нічия 0:0, а пенальті краще пробити атовці 3:1. Вони й стали першими переможцями турніру.

Команди-призери нагороджені грамотами і красивими кубками. Пам’ятними призами – грамотами відзначено кращих: воротаря Володимира Данова (м. Львів), захисника Олега Вовка (Жидачів), нападника Любомира Юрчака (Бортники), бомбардира (6 голів) Романа Дунька (м. Ходорів), гравця Володимира Підлісецького (м. Ходорів).

За великий внесок у розвиток сільського футболу в с. Бортниках, активну участь у громадському житті села призом - грамотою і цінним подарунком нагороджено представника місцевої футбольної команди «Зоря» Ярослава Баторика. Організатори і спонсори турніру передали місцевій школі набір шкільного приладдя. Керівник ГО «Спілка ветеранів АТО Жидачівщини» Тарас Стефанів нагородив грамотами організатора турніру Романа Тітика та кращих волонтерів району, а комбат добровольчого батальйону «Арата» Андрій Гергерт (позивний «Червень») передав волонтерам Ходорівщини прапор батальйону.

Роман Тітик висловив подяку футболістам ФК «Зоря» Бортник та їх тренеру Ярославу Баторику за підготовку стадіону до змагань. Також за допомогу в організації турніру подякував Ходорівській міській раді, Жидачівській районній раді, народному депутату України А. Коту, старості села Бортник О. Гурді, голові Асоціації підприємців Ходорівщини П. Панату, а також підприємцям П. Юськіву, Р. Тітику, І. Богачевському, І.Канапайку, О. Сириляку, Н.Кухарській, Н. Павленко, Валентині і Руслану Триндякам, подружжю Подвадцятників, п. Бараняк, Н. Борик, Т. Тітик, А. Кухарській, О. Підлісецькому, О. Олексин та Б. Баторик, голові федерації футболу Ходорівщини Р. Піпі, суддям А. Хомуту, І. Маркевичу, лікарю Б. Ковалю, В. Цукорнику за озвучення турніру й усім небайдужим, хто долучився до проведення змагань. Р. Тітик висловив сподівання, що турнір стане традиційним.

Перший турнір пам’яті воїна-афганця та воїнів АТО в с. Бортниках пройшов у теплій дружній атмосфері і, безперечно, надовго запам’ятається усім його учасникам.