Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Спорт «Я і мій друзяка спорт»
«Я і мій друзяка спорт» PDF Друк

30 березня у Львівському державному університеті фізичної культури відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу дитячих творчих робіт на тему «Я і мій друзяка спорт».

 

Конкурс проводився в рамках реалізації Національної стратегії оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року. Організаторами конкурсу є Львівський державний університет фізичної культури, управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації й Львівське обласне відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

 

Мета конкурсу «Я і мій друзяка спорт» - популяризація здорового способу життя, формування традицій і культури здорового способу життя, активного дозвілля, виховання відповідального ставлення до власного здоров’я як найвищої соціальної цінності в державі, а також – розвиток творчого потенціалу дітей, виявлення та підтримка талановитих дітей.

На конкурс надійшло понад 500 дитячих творчих робіт. Нагороджено більше 50 переможців у трьох вікових категоріях. Серед них є і наші учні. Срібними медалями за друге місце нагороджені Балацько Христина (7 років) - учениця гуртка «Дивосвіт» Жирівської ЗОШ І – ІІІ ступенів та Семків Тетяна (12 років) – студія живопису «Мальва» Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості. А також особливою відзнакою журі нагороджені Краївська Павліна (12 років) з гуртка «Дивосвіт» та Бойко Устим (4 роки) зі студії живопису «Мальва» - наймолодший учасник конкурсу. Дівчатка у своїх малюнках звернули увагу на те, що дбати про власне здоров’я можна і без сучасного спортзалу, тренажерів, спеціального обладнання. Зміцнювати здоров’я у перегонах з песиком чи в грі з друзями на галявині, в прогулянках на велосипеді набагато цікавіше і корисніше для здоров’я, ніж годинами тиснути кнопки планшета. А маленький Устим намалював себе зі штангою, адже він займається карате і хоче стати сильним та здоровим.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі