Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Спорт Вперше – три міні-футбольні команди Ходорова
Вперше – три міні-футбольні команди Ходорова PDF Друк

26 лютого на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Будівельник» м. Ходорова вдруге стартувала зимова першість Ходорівщини з міні-футболу на честь Героїв Майдану. Цьогоріч до участі в змаганні заявились 12 команд, в тому числі три (ФК «Ходорів», «Ліцей», «ДЮСШ») власне з Ходорова. Вони розподілені на дві групи по 6 команд, де – кругова схема в одне коло. Підсумки групового етапу:

Група «А». Бориничі – 10 очок (різниця м’ячів 19-6), Юшківці – 10 (19-11), ДЮСШ – 9, Загірочко – 8, Ліщин – 6, Городищенське – 0. Доля першого місця вирішилась у передостанньому матчі Бориничі-Юшківці 3:1. Окрім того, лідери розділили очки із Загірочком: Юшківці – Загірочко 1:1, Бориничі – Загірочко 2:2. В останніх двох турах «прокинулись» футболісти Ліщина, перемогли Бориничі 3:2, Городищенське 3:1, але вже було запізно…

Група «Б». Ходорів – 13, Ліцей – 11, Нові Стрілища – 7, Вовчатичі – 6, Кам’яне – 4, Грусятичі – 0.

В цій групі попереду два ходорівські колективи, матч між ними завершився внічию 2:2. Окрім того, Ліцей втратив очки у зустрічі з Вовчатичами 1:1. Щодо боротьби за путівку в першу четвірку, то тут вирішальною стала зустріч Нові Стрілища – Кам’яне 3:1. Відзначимо також і досить рідкісні як для міні-футболу три нічиї в п’яти зустрічах колективу Вовчатич: окрім нічиєї з Ліцеєм 1:1, також з Кам’яним 2:2 і Новими Стрілищами 0:0.

За підсумками групового турніру перші 4 колективи кожної з груп вийшли у наступне коло змагань, де утворили дві півфінальні четвірки.

Обидва групові півфінальні турніри пройшли 19 березня.

Група «В»: Ходорів – 7 (19-4), Загірочко – 7 (23-9), Юшківці – 1 (9-20), Нові Стрілища – 1 (10-28). Перші два матчі завершились нічиїми: Ходорів – Загірочко 1:1, Нові Стрілища – Юшківці 4:4. В наступних поєдинках спортсмени Ходорова й Загірочка переконливо довели свою перевагу, а загальна краща різниця м’ячів на один гол виявилась кращою у колективу Ходорова.

Група «Г»: Бориничі – 7, Ліцей – 6, Вовчатичі – 4, ДЮСШ – 0. Цього разу зовсім юні футболісти з ДЮСШ не змогли створити конкуренцію більш досвідченим старшим колегам. Щодо інших 3 команд, то тут все вирішилося в останньому поєдинку: у зустрічі з колективом Ліцею для виходу в фінал Вовчатичам необхідна була нічия, але вони поступилися 3:5.

26 березня, відбулись завершальні матчі фіналу: Ліцей – 6 (11-8), Загірочко – 6 (11-10), Бориничі – 4, Ходорів - 1.

Турнірна боротьба виявилась напрочуд захоплюючою: у перших п’яти із шести поєдинків перевага однієї з команд вимірювалась не більш як одним м’ячем, а зустріч Ходорів-Бориничі завершилась бойовими 5:5. Справді незламний козацький характер проявили футболісти Загірочка: поступившись у першій зустрічі Бориничам 4:5, у двох наступних вони «на зубах» вирвали перемоги у Ліцею 3:2 і Ходорова 4:3. З тим же рахунком 3:4 спортсмени ФК «Ходорова» поступились землякам-ліцеїстам. Як і годиться у такому захоплюючому турнірі, все вирішилось у завершальному поєдинку Ліцей-Бориничі: кожній з команд для чемпіонства потрібна була перемога, а ліцеїстам до того ж – з різницею не менш як 2 голи. Вони її й здобули: перемігши 5:2 команда, Ліцею по кращій загальній різниці м’ячів (+3) випередила колектив Загірочка і заслужено стала чемпіоном. Команда Загірочка третій рік поспіль друга, на третьому місці колектив Боринич. Всі чотири команди-учасниці фіналу нагороджені кубками, гравці команд-призерів – медалями відповідного ґатунку. Пам’ятними призами відзначено кращих: воротаря Сергія Борщевського (ліцей), захисника Романа Тура (Ходорів), нападника Назара Погорільця (Загірочко), гравця Георгія Яворського (ліцей), арбітрів Володимира Коника (Ходорів), Ігоря Маркевича (Жирова).

Ігор МАРКЕВИЧ.

 

Центр іноземної лінгвістики

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі