Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Спорт
Спорт
«Кубок Острова» PDF Друк

3-4 серпня 2019 року в урочищі «Острів» (с. Заріччя) проходив традиційний турнір із пляжного волейболу серед чоловіків «Кубок Острова». На змагання прибуло 16 пар із Жидачева, Львова, Ужгорода, Борислава, Пустомит, Новояворівська, які за сіткою до двох поразок визначили кращу команду. Ігри проводили з трьох партій до 21 очка.

 

 
Як це зіграти в шахи з «доктором Пі»? PDF Друк

Досвідчений шахіст, засновник шахового клубу, учасник багатьох змагань гніздичівець Ігор Пиріг днями здійснив свою, мабуть, одну з мрій – зіграв у шахи з одіозною особистістю Андрієм Слюсарчуком, більш відомим у народі як «доктор Пі».

 

 
Важкоатлети Львівщини вибороли командне срібло на Чемпіонаті України! PDF Друк

В особистій боротьбі срібним призером чемпіонату України у ваговій категорії до 102 кг став 17-річний жидачівець Богдан Гоза. Він обновив національні рекорди серед юнаків та встановив рекорд України у ривку серед юніорів.

 

 
Жидачівські волейболісти на міжнародному турнірі в Румунії PDF Друк

З 26 по 29 липня 2019 р. чемпіони Львівщини волейбольна команда «UGPS» (Жидачів) на запрошення румунських колег та за підтримки Ярослава Ковбуза і Ростислава Поверляка взяли участь у турнірі «CUPA CARO-2019» в м. Бухаресті.

 

 
На Жидачівщині – несподіваний лідер PDF Друк

Чотири тури пройшло у першості Жидачівщини з футболу. Несподівано після чотирьох турів лідирує ФК «Лютинка»: вона єдина, що поки що не втратила жодного очка, здобувши 4 перемоги із загальним рахунком 15:3.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 65

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі