Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Спорт
Спорт
Футболу в Жидачеві бути PDF Друк

Схоже, що жидачівсаький футбол має шанс на друге дихання. Принаймні так виглядає, бо відродити, колись легендарний «Авангард» часів Горбанюка мають бажання і міська влада, і підприємці і громадськість. А грати за жидачівську команду є кому: уже не перший рік Жидачівська ДЮСШ вирощує футболістів які займають призові місця на міжнародних турнірах, як той що нещодавно пройшов у Барселоні і де наша команда виграла «золото».

 
Обласний «Кубок чемпіонів»: після п’ятирічної перерви – представник Ходорівщини PDF Друк

Останнім футбольним змаганням на Львівщині у 2017 році став традиційний «Кубок чемпіонів», у якому змагалися команди-переможці районних змагань. Цьогоріч 21 жовтня стартувало загалом 17 команд, розподілених на 6 груп по 3 колективи.

 

 
Обласний футбол. Другий етап: два наші тріумфи PDF Друк

На відміну від найвищого ешелону прем’єр-ліги в першій, другій та третій лігах першості області чемпіонат проходив у 2 етапи. На першому етапі всі команди-учасниці розподілено за територіальним принципом на дві групи, після чого кращі колективи змагалися за звання чемпіона, а для команд, які не потрапили у фінальну пульку, федерація футболу Львівщини організувала окремі турніри. Зокрема для колективів першої ліги – «Кубок Ліги», другої і третьої ліг – Кубок пам’яті знаного спортивного оглядача газети «Високий замок» Ярослава Пастернака. Всі три наші представники виступали на другому етапі і, що найприємніше, здобули обидва трофеї.

 
Кубок Ходорівщини «Золота осінь-2017»: ювілейна вершина «Зорі» PDF Друк

Одразу ж після завершення основного змагання – першості – на Ходорівщині стартував традиційний осінній кубок. Як і в першості (18), так і в кубку заявилась рекордно мала кількість команд – лише 11. Схема змагання традиційна: спершу груповий етап в одне коло на одному стадіоні, після чого – кубкова схема на виліт. Цьогоріч змагання першого етапу пройшли на спортивних аренах Піддністрян, Нових Стрілищ і вперше – в Юшківцях.

 
На гандбольній орбіті PDF Друк

У чотирьох змаганнях – двох першостях області, двох турнірах – взяли участь останнім часом юні гандболістки Жидачівської ДЮСШ.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 61

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі