Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Особистості «Щастя і доля» Ростислави Павлишин
«Щастя і доля» Ростислави Павлишин PDF Друк

13 червня 2019 року у «Літературній вітальні» Жидачівської районної бібліотеки відбулася презентація нової книги відомої львівської журналістки Ростислави Павлишин «Де щастя і доля».

 

Гостю представив головний редактор часопису Жидачівщини «Новий час» Андрій Данилець.

 

Ростислава Павлишин – член Спілки журналістів з 1970 року. Після закінчення Львівського національного університету ім. І. Франка у 1966 році працювала в багатьох виданнях засобів масової інформації. Друкувалася у республіканських журналах «Україна» та «Жінка». Авторка – лауреат багатьох творчих республіканських та обласних конкурсів, нагороджена Почесним дипломом «Золоте перо».

Дві попередні книги пані Ростислави – «Америка: втрачений чи віднайдений рай?» та збірка «50 історій про життя». Гостя бібліотеки розказала, що третя книга «Де щастя і доля» побудована на основі її спогадів, переживань та житейського досвіду. «У цій книзі я описала післявоєнний Львів, його індустріалізацію та акціонування підприємства «Електрон». На цьому заводі я працювала більше 30 років. Далі у книзі розповідається про приватизацію «Електрону», коли було звільнено більше 50 тисяч працівників. Велика частина цих людей стали заробітчанами. Власне, через різні долі людей я хотіла показати, до чого ми дійшли. Цей процес і ці часи. Щоб прочитавши, читач задумався, що треба робити далі. Адже і досі триває знищення того великого потенціалу, який був у нас, українців, та розпорошився по світу», – розповіла Ростислава Павлишин.

Загалом авторка презентує в образах, історіях та рефлексіях свої переживання за Україну та українців. Багато думок та аналізу стосовно питання: «Чому українці стали чужими на своїй землі?». Книга надрукована у видавництві ЛА «Піраміда» і складається із 156 сторінок. Цікавою є титульна сторінка, яка показує поєднання двох світів пані Ростислави: домашнього львівського та еміграційного американського, у якому вісім років жила авторка.

Затишна зустріч пройшла у формі діалогу, а на її завершення заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук подякував гості міста Ростиславі Павлишин за її працю, за співпереживання за долю України і за цікаву презентацію.

Ірина БЕРНИК.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі