Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Особистості Відійшов у засвіти Остап Федоришин
Відійшов у засвіти Остап Федоришин PDF Друк

29 грудня 2017 року у вічність відійшов заслужений діяч мистецтв України, незмінний директор театру-студії «Не журись», видатний гуморист Остап Федоришин. Відомий гуморист помер на 71 році життя після тривалої хвороби.

 

Остап Васильович народився 3 січня 1946, с. Кнісело. Навчався на факультеті журналістики Львівського державного університету ім. І.Франка, згодом — на економічному факультеті Львівського торговельно-економічного інституту. Член Спілки журналістів з 1969 року, член Спілки театральних діячів України — з 1989 року.

Остап Федоришин знаний режисер, заслужений діяч мистецтв України, депутат Львівської обласної ради V скликання, директор Львівського естрадного театру «Не журись». Автор сценаріїв театру «Не журись», гуморесок та літературних пародій. Львівський естрадний театр «Не журись!» був створений у червні 1988 року. Найбільшої популярності він здобув протягом 1988-1991 років, поставивши цілу низку музично-театралізованих вистав, у яких гостро й дошкульно висміював тогочасну комуністичну владу, а також представляв глядачам заборонені тоді пісні українських січових стрільців, вояків УПА. Театр «Не журись!» побував з гастролями у багатьох країнах світу та багатьох містах і селах України. Один із останніх виступів театру (у повному його складі) на Жидачівщині відбувся у смт. Гніздичеві, Журавно, Нових Стрілищах, с. Кніселі, Заболотівях та Бережниці в 2012 році.

Остап Федоришин керував добродійним театрально-музичним товариством «Львівська арт-агенція Стася і Дзюньо». Також Остап Васильович працював у журналістиці, викладачем філософії у Львівському лісотехнічному інституті.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі