Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Особистості Ігор Калинець отримав міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди
Ігор Калинець отримав міжнародну літературну премію імені Григорія Сковороди PDF Друк

Премію імені Сковороди за 2017 рік отримав письменник, уродженець м. Ходорова Ігор Калинець за повість «Молімось зорям дальнім», що увійшла до «П’ятикнижжя» письменника. Вперше повість «Молімось зорям дальнім» вийшла друком у 1994 році у журналі «Сучасність».

Премію імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень» у 2005 році заснували Волинське товариство «Світязь» і ГО «Чернігівський інтелектуальний центр» за сприяння Національної спілки письменників України, Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України та міжнародних громадських організацій. З 1 листопада 2014 року засновником цієї премії стала Міжнародна літературно-мистецька академія України (президент Сергій Дзюба), яка об’єднує відомих письменників, перекладачів, журналістів та науковців із 53-х держав.

14 червня цього року в Музеї етнографії та художнього промислу у Львові презентували «П’ятикнижжя» Ігоря Калинця. Видавництво «Сполом» представило п’ять книг автора: «Про декого і дещо» (публіцистика), «Молімося зорям дальнім» (повість), «Знане і незнане про Антонича» (матеріали до біографії), «Колесо фортуни» (інтерв’ю за 30 років) та «Листи до Дзвінки з ув’язнення» (з листів 1973-1978р.). Усі ці книги візуально поєднує графіка Богдана Сороки.

У цих книгах, окрім творів Ігоря Калинця, є багато спогадів про дисидентський рух, про боротьбу та легалізацію УГКЦ, атмосферу табірного життя. «П’ятикнижжя» об’єднало твори Ігоря Калинця видані за останні два роки.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі