Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Особистості
Особистості
Лікарська династія родини Олексовських PDF Друк

Добре ім’я, честь і слава – найцінніші скарби на землі. Їх здобувають чесним життям, гідною поведінкою та відданою працею. Треба дбати, щоб нічим не заплямувати себе і своє ім’я. Добре ім’я і слава – наче квиток вступу до серця людського. Їх нелегко набути. Це справа не кількох днів чи тижнів, а багатьох літ і навіть цілого життя. Та дуже легко їх можна втратити назавжди. Чудові слова, і якби кожен з нас думав, для чого він живе, які діла чинить, яку думку формує про себе своїми вчинками, який слід залишить після себе на цій землі, де народився, задумувався, чи примножить славу свого роду, Україна була б зовсім іншою державою. У житті доводиться багато перетерпіти, переосмислити, та попри все варто залишатися Людиною, яка творить добро, приходить на допомогу потребуючим.

 
"Не можна будувати країну на ненависті" PDF Друк

Це остання колонка, яку написав в «Українській правді» Блаженніший. Сьогодні вона читається зовсім по-іншому…

Автор цих рядків хоче звернути увагу, що не існує двох різних рівнів релігійно натхненної поведінки. Усі однаково повинні про це дбати, якщо справді щиро бажають будувати краще майбутнє для нашого народу. І всі однаково, незалежно від особистого покликання, мають справді щиро будувати.

Звертаючи увагу на особливу відповідальність осіб при владі, автор робить це не тому, що вважає їх гіршими людьми, а тому, що своєю непослідовністю у поведінці вони руйнують те, що мали б будувати.

 
Книжки Галини Вдовиченко - зразок «найсвітлішої» сучасної прози PDF Друк

Так пишуть про колегу та письменницю журналісти.

З героями численних книг Галини Вдовиченко читачі Жидачівщини знайомі не зі слухів чи переказів, творами письменниці зачитуються віддавна. А от поспілкуватися вживу випала нагода лише цьогоріч наприкінці травня.

 
Хто видобуває газ на Жидачівщині PDF Друк

Історія бізнесу родини Зиновія Козицького і його двох синів - Максима і Степана - наочна ілюстрація того, як в Україні, маючи бажання, бізнесовий хист і початковий капітал, ловлячи тенденції розвитку приватної регіональної енергетики в Україні, можна робити бізнес в енергетичній галузі.

 
Василь Іванович Грицишин – педагог, учений, дослідник надр, надзвичайно творча й неординарна особистість PDF Друк

10 лютого 2017 року відійшов у вічність відомий науковець, наш краянин Василь Іванович Грицишин.

Майбутній вчений народився 7 листопада 1929 року в селі Зарічному Жидачівського району на Львівщині в селянській родині. Здобувши середню освіту в смт. Журавні, з 1949 по 1952 рік служив у радянській армії.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 49

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі