Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Особистості
Особистості
«Всевишній космос» Олеся Дудина PDF Друк

Продовження

Якби Олесь Дудин жив у Європі чи Америці, він був би визнаним світом і забезпеченим матеріально поетом. А у нас, в Україні, він просто «бідний Геній» - так назвав побратима відомий англо-український письменник М. Ковалик. Але сам Олесь вважає себе дуже багатою людиною, бо що є то багатство?..

У його творчому доробку більше 13 виданих книг та збірок, які отримали схвальні відгуки і оцінені не лише в Україні, а й далеко за її межами, й зберігаються у бібліотеках відомих університетів Європи, США, Австралії.

 
«Всевишній космос» Олеся Дудина PDF Друк

Якби слідувати прислів’ю «Скільки ти знаєш мов – стільки разів ти Людина», то постать цього, непримітного на перший погляд, скромного чоловіка з Ходорова виростає серед нас, пересічних, у десятки разів. Якщо точніше, то Олесь Дудин знає їх 16: англійська, німецька, італійська, японська, іспанська, польська, чеська, сербсько-хорватська, вірменська, латинська, грецька і ін.

 

 
Відійшов у засвіти Остап Федоришин PDF Друк

29 грудня 2017 року у вічність відійшов заслужений діяч мистецтв України, незмінний директор театру-студії «Не журись», видатний гуморист Остап Федоришин. Відомий гуморист помер на 71 році життя після тривалої хвороби.

 

 
Ходити по землі може кожен. Працювати на ній - тільки сильні духом і люблячі землю люди PDF Друк

Сьогодні у сільському господарстві можуть вижити тільки сильні за характером ґазди, які навчилися господарювати, освоюють нові технології, планують виробництво, знаходять ринки збуту для своєї продукції і живуть із вірою в те, що та наша держава, якщо навіть і не поможе, бодай не вставлятиме палиці в колеса.

 

 
Ігор Костирко: «Я часто бачу Франка в собі, хоч це дуже голосно сказано» PDF Друк

Прізвище Ігоря Костирка знає, мабуть, кожен мешканець району, якому більше 30. Був час, коли Ігор Григорович займав у районі найвищі посади, був головою райдержадміністрації, працював на керівних посадах на паперовому комбінаті, а ті, хто трохи старший, має стосунок до господарки району, пам’ятають ще, що він очолював агрокомбінат «Дністер».

Він один з тих небагатьох у районі, хто має науковий ступінь доктора економічних наук і сьогодні є професором ….З ним цікаво спілкуватися. Останнє інтерв’ю з п. Костирком було у нашому часописі більше ніж 10 років тому. Тим цікавішими будуть думки і погляди на події, які з того часу відбулися.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 51

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі