Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Особистості
Особистості
Про що мріють судді PDF Друк

15 грудня в Україні відзначали День працівників суду. Фахівці, які добре знаються на державотворенні, - це, як правило, розумні і фахові люди, яких ніколи не побачиш по телевізору (на всіх каналах одні «експперти і поллітологи») сходяться на тому, що тільки після створення дієвої фахової і не корупційної судової системи в Україні буде можна говорити про якийсь поступ вперед. Сьогодні інтенсивно у цій галузі йде «ломка» старої ще радянської системи, натомість створення нового суду не завжди відповідає нашим очікуванням і європейським стандартам. Та що там європейські стандарти, з незрозумілих простим людям причин формування судів затягується. Місця старих суддів, які звільнились три роки тому, й досі залишаються вакантними, в той час, як тисячі суддів чекають на призначення. Чого далеко ходити, візьмемо свій, жидачівський суд.

 
Омелян Партицький і "Просвіта" PDF Друк

8 грудня цього року виповнюється 150 років від заснування Товариства “Просвіта” – найважливішої української громадсько-культурної організації другої половини ХІХ – першої половини ХХ ст. Значний внесок у його організацію і діяльність зробив наш земляк О. Партицький, один з активний учасників громадського-культурного життя краю другої половини ХІХ ст. В історії Галичини це був період піднесення суспільно-політичного й національного руху, для якого було характерно протистояння між москвофілами і народовцями.

 

 
«Всевишній космос» Олеся Дудина PDF Друк

Продовження

Якби Олесь Дудин жив у Європі чи Америці, він був би визнаним світом і забезпеченим матеріально поетом. А у нас, в Україні, він просто «бідний Геній» - так назвав побратима відомий англо-український письменник М. Ковалик. Але сам Олесь вважає себе дуже багатою людиною, бо що є то багатство?..

У його творчому доробку більше 13 виданих книг та збірок, які отримали схвальні відгуки і оцінені не лише в Україні, а й далеко за її межами, й зберігаються у бібліотеках відомих університетів Європи, США, Австралії.

 
«Всевишній космос» Олеся Дудина PDF Друк

Якби слідувати прислів’ю «Скільки ти знаєш мов – стільки разів ти Людина», то постать цього, непримітного на перший погляд, скромного чоловіка з Ходорова виростає серед нас, пересічних, у десятки разів. Якщо точніше, то Олесь Дудин знає їх 16: англійська, німецька, італійська, японська, іспанська, польська, чеська, сербсько-хорватська, вірменська, латинська, грецька і ін.

 

 
Відійшов у засвіти Остап Федоришин PDF Друк

29 грудня 2017 року у вічність відійшов заслужений діяч мистецтв України, незмінний директор театру-студії «Не журись», видатний гуморист Остап Федоришин. Відомий гуморист помер на 71 році життя після тривалої хвороби.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 51

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі