Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Духовність У подячному молебні взяли участь представники Ходорівської ОТГ
У подячному молебні взяли участь представники Ходорівської ОТГ PDF Друк

25 грудня у храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги у м. Стрию відбувся подячний молебень за щасливо прожитий рік. Богослужіння очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Присутні дякували Богові за прожитий 2017 рік та просили в Господа щедрих благодатей для себе, своїх родин та України на наступний 2018 рік.

У спільному молебні взяли участь і представники Ходорівської ОТГ. По завершенні богослужіння секретар ради Марія Гавінська та заступник міського голови Ярослав Костур привітали владику Тараса та подарували картину, на якій зображено всі храми Ходорова. Також гості з Ходорівщини привітали синкела Стрийської єпархії о. Зиновія Микласевича з 65-літтям.

За сприяння розвитку Церкви міського голову Ходорова Олега Коцовського та Ходорівську об’єднану територіальну громаду нагороджено подячною грамотою Стрийської єпархії.

Для усіх присутніх прозвучали українські колядки у виконанні народного аматорського дитячого вокального ансамблю «Ромашка» (художні керівники Ольга Мельник та Уляна Абрамів).

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі