Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Духовність У подячному молебні взяли участь представники Ходорівської ОТГ
У подячному молебні взяли участь представники Ходорівської ОТГ PDF Друк

25 грудня у храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги у м. Стрию відбувся подячний молебень за щасливо прожитий рік. Богослужіння очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Присутні дякували Богові за прожитий 2017 рік та просили в Господа щедрих благодатей для себе, своїх родин та України на наступний 2018 рік.

У спільному молебні взяли участь і представники Ходорівської ОТГ. По завершенні богослужіння секретар ради Марія Гавінська та заступник міського голови Ярослав Костур привітали владику Тараса та подарували картину, на якій зображено всі храми Ходорова. Також гості з Ходорівщини привітали синкела Стрийської єпархії о. Зиновія Микласевича з 65-літтям.

За сприяння розвитку Церкви міського голову Ходорова Олега Коцовського та Ходорівську об’єднану територіальну громаду нагороджено подячною грамотою Стрийської єпархії.

Для усіх присутніх прозвучали українські колядки у виконанні народного аматорського дитячого вокального ансамблю «Ромашка» (художні керівники Ольга Мельник та Уляна Абрамів).

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі