Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Культура Духовність Концерт духовної пісні в Заболотівцях
Концерт духовної пісні в Заболотівцях PDF Друк

Спільно до неба підносимо

Ми наші щирі благання,

Боже, Тебе ми всі просимо

Більше пошли нам єднання.

9 липня у Народному домі с. Заболотівців відбувся концерт духовної пісні «Боже, послухай благання» за участі церковного молодіжного хору «Глорія».

Із вступним словом до присутніх звернулася регент хору та організатор свята Олеся Семен. Розпочався концерт спільною молитвою та благословенням пароха о. Тараса Барана.

Глядачі, які числено зібралися у цей недільний день, радо вітали на сцені талановиту молодь села. Звучали поезія, пісні, що торкались струн серця та душі. Частина концертної програми також була присвячена пам’яті Патріарха УГКЦ Йосипа Сліпого. Його напутні слова досі надихають на подвижницьку працю сотні осіб: «Моліться, працюйте і боріться за збереження християнської душі…».

Свято не було б повним, якби не виступ о. Тараса, який подарував своїм парафіянам зворушливу пісню та щире, напутнє слово віри.

Привітав громаду з такою культурною подією в житті села бережницький сільський голова Гнат Кухта та висловив сподівання, що завдяки таким творчим і талановитим мешканцям Заболотівці розквітатимуть та розвиватимуться всебічно.

Завершальним акордом прозвучали слова вдячності всім учасникам дійства від директора Народного дому Л. Лободи.

Анастасія ЛОБОДА.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі