Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Культура Духовність «Зимова феєрія» в Іванівцях
«Зимова феєрія» в Іванівцях PDF Друк

29 січня на околиці села Іванівців організовано та проведено веселе та захоплююче свято «Зимова феєрія!» Ідею цього свята запропонував парох храму Івана Хрестителя о. Володимир Кузик. На веселощі були запрошені діти, батьки та парафіяни Іванівців. Розпочалося свято зі спільної молитви о. Володимира, дітей, батьків та всіх присутніх. Опісля молитви пролунали веселі колядки під гітару, які вів Володимир Паленичка.

 

Але цікаві та веселі моменти були тоді, коли розпочалися рухливі та естафетні ігри. Батьки дружньо грали рухливі ігри з дітворою. Після цього дітей пригощали печеними ковбасками, чаєм, пампушками, печивом. Діти колядували, розказували гуморески, віншували.

У підготовці та організації цього веселого свята взяли активну участь о. Володимир, діти, батьки, парафіяни. А також не можна не згадати п.

Володимира, паламаря нашого храму, який з великим задоволенням катав на санях зі своїм коником всіх бажаючих по засніжених стежках. Саме завдяки співпраці батьків та о. Володимира вдалося у повній мірі влаштувати для дітей свято «Зимова феєрія».

На завершення цього свята пролунала коляда «Бог предвічний народився», парафіяни радісно віншували, а діти отримали в подарунок солодощі.

Свято закінчилося, але згадка про зимові розваги залишиться у пам'яті до наступного року. Хотілося б подякувати всім, хто брав активну участь та допомагав у проведенні свята.

Іванна Польова.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі