Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Культура Духовність Веселі канікули на Жидачівщині
Веселі канікули на Жидачівщині PDF Друк

З 27 по 29 липня діяв спільний літній християнський табір «Веселі канікули з Богом», в якому взяли участь понад 50 дітей із Монастирця, Старого Села, Буянова і Протіс. Табір допомагали проводити аніматори, запрошені з Жидачева, Володимир Касараба і Вікторія Гладка.

 

Кожен день табору починався Молебнем до Христа-Чоловіколюбця, який служили священики парафії о. Михайло Нанівський, о. Мирон Космина та о. Юрій Дем’янчук. Основною темою цьогорічного табору були «Святі Тайни в житті християнина». Після молитви відбувалась катехитична наука, підкріплена переглядом фільмів та мультфільмів. Пізніше діти, об’єднані в групі, представляли своє розуміння Святих Тайн.

 

Весь день діти активно і корисно проводили час. Катехизація перепліталися з бансами (танцями), веселими іграми, вивченням християнських пісень.

День завершувався спільним колом, під час якого кожен висловлював свої думки та ділився приємними враженнями від перебування в таборі. Завершився табір спільною ватрою, на якій у невимушеній атмосфері аніматори разом із дітьми підсумували те, чого навчилися під час табору.

Кожна дитина отримала багато позитивних вражень, духовно відновилася, по-новому відкрила для себе світ та змогла побути разом з Богом, Який промовляє до її серця.

Орися Дем’янчук.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі