Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Духовність
Духовність
Двері нашої церкви залишаються відкритими PDF Друк

Різдво Господнє 2019 року буде в Україні знаковим: як той міфічний фенікс відродиться українська православна церква, чи, якщо вже офіційно, – Православна церква України.

6 січня відбудеться урочисте Богослужіння Вселенського патріарха Варфоломія і предстоятеля Української незалежної помісної православної церкви Епіфанія. Після літургії буде вручено Томос, що офіційно закріпить канонічне право українського православ’я на самостійність.

Попереду ще величезна праця створення самої церкви на різних рівнях, у тому числі і на місцях. Про зміни, які очікують на місцях, про нововведення, які пройдуть, ми спілкувалися напередодні Нового року з о. Стефаном Гарасимівим – настоятелем православного храму Всіх Святих у Жидачеві.

 

 
У подячному молебні взяли участь представники Ходорівської ОТГ PDF Друк

25 грудня у храмі святих рівноапостольних Володимира і Ольги у м. Стрию відбувся подячний молебень за щасливо прожитий рік. Богослужіння очолив Єпарх Стрийський Преосвященний владика Тарас (Сеньків). Присутні дякували Богові за прожитий 2017 рік та просили в Господа щедрих благодатей для себе, своїх родин та України на наступний 2018 рік.

 
«З піснею про Бога» PDF Друк

Фестиваль духовної пісні «З піснею про Бога» відбувся в селі Грусятичах 22 жовтня.

 
Джублик – місце з’яви Матері Божої та Пресвятої родини PDF Друк

26-27 серпня до урочища Джублик, що в Іршавському районі Закарпатської області, з’їжджаються тисячі паломників, щоб у спільній молитві та у вірі поєднатися із Пресвятою родиною. Цьогоріч особлива нагода – 15 років з часу першої появи Матері Божої.

 
Релігійно-відпочинковий табір «Щасливі канікули з Богом - 2017» на парафії Святого Миколая села Грусятич PDF Друк

У селі Грусятичах молодіжна громадська організація «Молодь за відродження, розвиток та майбутнє країни» спільно з парафіяльною молоддю організовували дозвілля та освіту дітей «Допоможемо дітям стати щасливими!» шляхом проведення різних оздоровчих, культурно-мистецьких, духовних та освітніх заходів. Ставши одним з переможців конкурсу міні-грантів «Розвиток волонтерського руху на парафіях», парафіяльна молодь та члени молодіжної громадської організації створили на парафії релігійно-відпочинковий табір «Щасливі канікули з Богом-2017».

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 30

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі