Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Браво, «Живчик»!
Браво, «Живчик»! PDF Друк

Нещодавно мешканці та гості Жидачева мали чудову нагоду переглянути виставу-комедію «Віддавали батька в прийми» за твором В. Канівця у виконанні народного театру «Живчик» МБК «Папірник».

Цей самобутній творчий колектив сьогодні справді став місцевим жидачівським театром. Щоразу на прем’єри театру-студії приходить все більше глядачів, і сьогодні це вже аншлаги.

Талановита гра акторів змушувала зал щиро сміятися, напружено чекати нової сценки і гучно аплодувати. Усі аматори, а я би назвала їх справжніми артистами, серед яких: Марія Лесів, Оксана Василюк, Лілія Гутковська, Ірина Михалевич, Тетяна Фута, Ольга Грушинська, Наталія Машталір, Микола Микитин, Роман і Євстахій Свередюки, Ігор Пастернак, Ігор Гентош, так вживаються у свої ролі, що здається ніби на сцені не постановка вистави, а справжнє життя. Саме це приваблює людей, які нагороджують акторів гучними оплесками.

Безперечно, це все не відбулося б, якби не режисер-постановник Надія Кореновська, звукооператор Орест Щербаков, фото- і ведеосупровід -Орест Щербаков та Ігор Іванців.

Реквізити для вистави допоміг віднайти о. Стефан Гарасимів, а встановити – Євген Ольшанецький.

Вистава «Віддавали батька в прийми» мала ще й благодійну мету: актори збирали кошти на лікування своєму сценічному колезі Ярославу Лавріву. Того дня було зібрано 4995 гривень і 10 доларів.

Ірина Берник.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі