Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Культура Виставка картин талановитого художника Богдана Олійника
Виставка картин талановитого художника Богдана Олійника PDF Друк

8 червня 2019 р. у Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відбулося відкриття виставки живопису талановитого і неординарного художника, котрий родом із Жидачівщини, Богдана Олійника «Від витоків до сьогодення». Велика експозиція, яка вмістила понад вісімдесят неповторних картин, присвячена 75-ій річниці митця.

 

Про жанрову різноманітність тематики і стилів художника, про його непростий життєвий шлях говорили директор музею Степан Ревуцький, його заступник Володимир Пшик, близькі друзі митця, рідні, колеги по роботі і класний керівник. Кожен виступаючий надзвичайно високо оцінював талант художника, у творах якого цілий світ із його реальністю і красою промовляє до нас.

 

Міський голова м. Жидачева Володимир Левко висловив щиру вдячність Богдану Олійнику за його творчість, яку зможуть споглядати і мешканці, і гості міста, а разом з цим й торкнутися багатого духовного світу автора картин. Відкриття мистецької виставки гармонійно доповнював виступ вокального ансамблю «Ріка життя».

Музей запрошує усіх небайдужих до мистецтва відвідати виставку картин заслуженого художника України Богдана Олійника у м. Жидачів, вул. А. Міцкевича, 2.

Музей працює щодня, окрім понеділка.

Ірина Берник.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі