Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Жидачівщина і Ходорівщина вітає Богдана Гориня зі здобуттям Шевченківської премії
Жидачівщина і Ходорівщина вітає Богдана Гориня зі здобуттям Шевченківської премії PDF Друк

У неділю, 24 лютого 2019 року, у літературній вітальні Жидачівської районної бібліотеки, в Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі та в Палаці культури м. Ходорова відбулися зустрічі з письменником-документалістом, публіцистом, мистецтвознавцем і громадсько-політичним діячем, колишнім дисидентом, уродженцем с. Кнісело Жидачівського району Богданом Горинем.

 

Тож представники громадськості Жидачівщини мали чудову нагоду поспілкуватися із нашим славним краянином, почути його авторитетну думку щодо сучасних суспільно-політичних процесів в Україні та світі.

 

Можна дуже довго і багато говорити про життя та громадсько-політичну діяльність Богдана Гориня. Він був народним депутатом України 1-го та 2-го скликань, членом президії товариства «Україна»; головою товариства «Україна - Польща»; членом Центрального проводу Республіканської християнської партії. Ще в ті далекі 60-ті роки і до сьогодні  просвітницька діяльність Богдана Гориня спрямована на пробудження національної свідомості. Був заарештований та засуджений «за антирадянську пропаганду”.

Виступав у пресі як літературний критик і мистецтвознавець, організовував видання і поширення самвидаву. Був одним із засновників Української Гельсінської Спілки. Нагороджений орденом «За заслуги» III та II ступенів.

Написав низку статей з питань внутрішньої та зовнішньої політики України. Богдан Горинь, у свій час, доклав багато зусиль до врегулювання українсько-російських стосунків. На сьогодні є автором багатьох мистецьких та публіцистичних видань.

Нещодавно, 19 лютого, ми отримали радісну звістку про те, що Богдан Горинь став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка у номінації „Публіцистика, журналістика” за видання книги про знаменитого українця Святослава Гординського. Цій книзі Богдан Горинь віддав багато часу і сил, збираючи для неї матеріали чи не по всьому світу.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі