Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Культура Богдан Горинь - лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка
Богдан Горинь - лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка PDF Друк

19 лютого 2019 року Комітет з Національної премії України ім. Т. Шевченка у номінації «Література, публіцистика, журналістика» присудив перемогу Богдану Гориню та Оксані Забужко.

 

Останніх два десятиліття Б. Горинь працює у новаторському літературному жанрі роману-колажу та есеїв-колажів. Саме двотомний роман-колаж про видатного мистця України, перекладача, мистецтвознавця, поета, відомого організатора культурного життя у Галичині Святослава Гординського (http://newtime.lviv.ua/index.php/newtime-osobustosti-kt/3364-2019-02-10-12-22-49) Богдан Горинь і був висунутий на здобуття найвищої державної нагороди. Цей твір цілком закономірно зараховують до числа найкращих документальних романів новітньої української літератури.

 

Богдан Миколайович Горинь – третій лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, виходець з Жидачівського району, народився в с. Кнісело.

У недалекому минулому лауреатами Національної премії ім. Т. Шевченка стали: в галузі живопису Володимир Йосипович Патик, уродженець с. Чорний Острів та Ігор Миронович Калинець в галузі літератури, уродженець м. Ходорів.

Щиро зичимо Богдану Гориню невичерпної енергії, здоров’я і натхнення, нових творчих здобутків.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі