Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Культура У райцентрі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Соборності України, 101-ї річниці подвигу Героїв Крут та 90-річчя створення ОУН
У райцентрі відбулися урочистості з нагоди 100-річчя Соборності України, 101-ї річниці подвигу Героїв Крут та 90-річчя створення ОУН PDF Друк

Захід розпочали зі спільного виконання гімну ОУН «Зродились ми великої години». Ця зворушлива пісня борців за волю України звучала у виконанні муніципального чоловічого хору «Каменяр» (м. Стрий), який цього дня завітав у Жидачів із патріотичною концертною програмою. Репертуар цього творчого колективу складається із пісень Українських Січових Стрільців періоду боротьби ОУН-УПА за волю України, про Героїв Небесної Сотні та сучасних захисників України. Тож кожну з пісень у майстерному виконанні стриян учасники урочистостей зустрічали з великим захопленням.

Під час урочистостей поіменно згадали всіх сучасних борців за волю й територіальну цілісність України: Героя України, Героя Небесної Сотні Романа Точина й всіх полеглих захисників України від російської агресії. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих Героїв. Від імені учасників урочистостей до Алеї Героїв у Жидачеві покладено корзину з квітами й запалено лампадки.

Заступник голови райдержадміністрації Віра Корецька, заступник міського голови Жидачева Ярослав Гаврильчук та директор районного Народного дому Олександра Максимів від імені громади Жидачівщини висловили слова вдячності представникам колективу муніципального хору «Каменяр» за їх неперевершений талант і чудовий виступ, який зворушив серця і душі людей.

Напередодні відзначення 90-річчя створення ОУН, у сесійній залі районної ради більше сотні представників учнівської молоді, освітяни та представники районних установ взяли участь у патріотичному флешмобі. Історик Петро Приходько розпочав цей патріотичний захід із розповіді про історію створення ОУН та пісні «Зродились ми великої години», яка стала гімном ОУН, а в наш час – офіційним маршем Збройних Сил України. Представники учнівської молоді цитували висловлювання лідерів українського національно-визвольного руху.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі