Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура У Жидачеві гостювали «Добрі мамині казки»
У Жидачеві гостювали «Добрі мамині казки» PDF Друк

Їхня авторка Леся Кічура 20 листопада на численні прохання малечі та директора бібліотеки Любові Янклевич знову завітала до Жидачівської районної бібліотеки.

 

Перша зустріч письменниці з юними читачами та учасниками спільноти «Щасливі разом» відбулася влітку. Дітям настільки полюбились «Добрі мамині казки», прочитані їхньою авторкою, що вони з нетерпінням чекали на нову зустріч.

 

Щоразу пані Леся, презентуючи діткам чарівний світ своїх казок, дарує їм позитивні емоції через захоплюючі ігри, загадки, пісні. Авторка з радістю спілкується із дітками, занурюючись разом у казку не лише як захоплюючу історію, а як джерело нових знань. Під час нової зустрічі казкарку чекали й у гімназії ім. О. Партицького та Жидачівському НВК. Діти з величезним захопленням слухали казкові історії, спілкувалися, фотографувалися з авторкою.

Як розповіла Леся Кічура, на написання казок її свого часу надихнули власні дітки. Допомагає їй реалізувати соціально-книжковий проект й чоловік Микола Єнкало. «Добрі мамині казки» оздобила цікавими ілюстраціями, розмальовками Наталія Манько.

Для юних читачів, яким припали до вподоби «Добрі мамині казки», Леся Кічура готує приємний подарунок – нову серію казок, у яких оживають янголи і панує різдвяний настрій. Малюнки для нової серії казок готує чудовий ілюстратор Каріна Чепела. Презентація нової книги пройде взимку. Сподіваємося, нову збірочку наші діти знову читатимуть разом із її авторкою.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі