Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Культура «Із пісенних джерел Яворівського краю»
«Із пісенних джерел Яворівського краю» PDF Друк

29 жовтня Жидачівщина зустрічала майже сотню представників делегації Яворівщини в рамках проведення I етнофестивалю гостинності «Із пісенних джерел Яворового краю». Концерт пройшов у Жидачівському міському будинку культури «Папірник».

 

В. о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук у своїх виступах привітали учасників етнофестивалю та жителів району. Представники делегації Яворівщини взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку.

 

Яворівчани подарували учасникам дійства яскраву культурно-мистецьку програму за участю кращих колективів свого району. На завершення етнофестивалю начальник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич подякував усім присутнім за чудовий вечір й вручив пам’ятні подарунки та квіти.

У рамках проведення на Львівщині етнофестивалю гостинності 19 листопада делегація Жидачівщини представить свою культурно-мистецьку програму у Яворові.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі