Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура «Із пісенних джерел Яворівського краю»
«Із пісенних джерел Яворівського краю» PDF Друк

29 жовтня Жидачівщина зустрічала майже сотню представників делегації Яворівщини в рамках проведення I етнофестивалю гостинності «Із пісенних джерел Яворового краю». Концерт пройшов у Жидачівському міському будинку культури «Папірник».

 

В. о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян, заступник міського голови м. Жидачева Ярослав Гаврильчук у своїх виступах привітали учасників етнофестивалю та жителів району. Представники делегації Яворівщини взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку.

 

Яворівчани подарували учасникам дійства яскраву культурно-мистецьку програму за участю кращих колективів свого району. На завершення етнофестивалю начальник відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич подякував усім присутнім за чудовий вечір й вручив пам’ятні подарунки та квіти.

У рамках проведення на Львівщині етнофестивалю гостинності 19 листопада делегація Жидачівщини представить свою культурно-мистецьку програму у Яворові.

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі