Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Культура «Національно-патріотичне виховання молоді – вимога часу»
«Національно-патріотичне виховання молоді – вимога часу» PDF Друк

5 вересня у районному Народному домі Жидачева відбувся районний семінар з культурно-освітньої роботи на тему «Національно-патріотичне виховання молоді – вимога часу», організований провідним методистом Надією Баштою.

Семінар розпочав начальник відділу культури, туризму та спорту Жидачівської РДА Зіновій Тимофтевич, який наголосив на необхідності організації та проведення таких тематичних заходів в умовах сучасної політичної ситуації в країні.

Цікавою розповіддю та мультимедійною презентацією про виховання дітей шкільного віку в національно- патріотичному дусі з власного досвіду поділився із присутніми вчитель історії, класний керівник 8-Б класу Жидачівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Петро Приходько.

З неабияким захопленням продовжив розповідь журналіст за фахом, активіст, громадський діяч, учасник Революції Гідності, волонтер Тарас Матвіїв.

Звіт про проведену роботу Народними домами району з національно-патріотичного виховання молоді підготувала методист Н. Башта.

Народний драматичний колектив «Сучасник» НД смт. Гніздичева (керівник Олександра Максимів) зворушив до сліз присутніх показом літературно-музичної композиції «Героям нашим – шана й молитви», приуроченої новітнім героям району.

Поряд з цим відбулася презентація «Книг пам’яті». Вони є теж посвятою для наших захисників, які віддали своїє життя за нас з вами та за збереження територіальної цілісності держави. Така книга знаходиться у кожному Народному домі Жидачівщини.

На семінарі діяла виставка робіт любительських об’єднань Народних домів сіл Голешева (майстриня Наталія Тимчишин), Антонівки (майстриня Ірина Дубель) та Жирівського (майстриня Гонорія Стрийків).

Для підведення підсумків семінару до слова було запрошено провідного методиста Львівського державного обласного науково-методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Людмилу Антончик та директора районного Народного дому Олександру Максимів.

Надія БАШТА, провідний методист РНД.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі