Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Мистецький десант «З Україною в серці»
Мистецький десант «З Україною в серці» PDF Друк

Молімося за кожного солдата,

Чийогось батька, сина або брата…

Хай береже молитва їх єдина –

Над ними – Бог, за ними – Україна…

10 вересня із концертною програмою творчі колективи Жидачева та району відвідали 184-й навчальний центр академії сухопутних військ імені П.Сагайдачного, а саме військові містечка Немирів та Вербляни, що на Яворівському полігоні.

Святкову зустріч відкрили начальник відділу культури, туризму та спорту Жидачівської РДА З.Тимофтевич і директор районного Народного дому О.Максимів.

Учасниками концерту були: народний вокально-інструментальний гурт «Галичани» МБК «Папірник» (керівник В.Кузишин) – солісти Світлана Пиріг та Петро Коник, народний ансамбль танцю «Молодість» районного Народного дому (Л. Пакош), гуморист Владислав Посацький (МБК «Папірник»), родинний колектив сім’ї Ліпковських (НД с. Володимирці), дует у складі Оксани Цибак та Миколи Ліпковського, солістка Л. Сорока.

На завершення виступу начальник відділу культури подарував книги для військової бібліотеки. А в знак подяки учасників нагородили грамотою за активну участь у національно-патріотичному вихованні військовослужбовців 184-го навчального центру.

Надія БАШТА, провідний методист РНД.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі