Любов до Батьківщини не знає кордонів.
Культура Оля Борачок та Андрій Горбатий - Міс та Містер Новострілищанської ОТГ-2017
Оля Борачок та Андрій Горбатий - Міс та Містер Новострілищанської ОТГ-2017 PDF Друк

19 серпня у Новострілищанській ОТГ відбувся конкурс з обрання Міс та Містер Новострілищанської ОТГ-2017. Такий конкурс серед жителів громади проводиться вже вдруге. Цьогоріч фаворитами стали Оля Борачок із с. Трибоківців та Андрій Горбатий із смт. Нових Стрілищ.

Конкурс проводиться з ініціативи Новострілищанської ОТГ, до його організації та проведення долучаються директори Народних домів громади. Цьогоріч конкурс проходив у Народному домі с. Бертишева (директор Марія Крайківська).

Під час конкурсної програми діти демонстрували свої таланти та вміння у чотирьох відбіркових етапах. На сцені панувала неймовірна атмосфера щирості та позитиву. Що найбільше вразило конкурсну комісію, то це дружність, з якою конкурсанти підтримували один одного, допомагали в підготовці виступів, вболівали один за одного. Тон заходу задавали ведучі переможці конкурсу Міс та Містер Новострілищанської ОТГ-2016 Христина Сенів (Кнісело) та Іван Гузар (Трибоківці).

Цьогорічними учасниками конкурсу стали: Богдана Лаба, Надія Рябчук (Баківці), Руслан Гаркало, (Кнісело), Мар’яна Гузар, Оля Борачок (Трибоківці), Юлія Кибало, Вікторія Масна, Патриція Пронська, Андрій Горбатий (Нові Стрілища), Павло Федюк, Вероніка Дорош, Софія Бачинська, Богдан Візний, Віра Візна, Назарій Малькут, (Бертишів), Максим Школик (Орішківці), Анастасія Кіндзер, Олена Зельманович, Олена Дейнека (Квітневе), Наталія-Володимира Кобрин, Тетяна Хемій, Марія Телішевська, Богданна Фуцяк, Руслан Кибало (Нові Стрілища).

Корону Міні-Міс одягла Софія Бачинська з Бертишева, її партнером та володарем титулу Міні-Містер громади став Руслан Кибало з Нових Стрілищ. Міс та Містер глядацьких симпатій - Юля Кибало (Нові Стрілища) та Руслан Гаркало (Кнісело), а серед молодших учасників глядачі обрали Наталю Кобрин (Нові Стрілища) та Назара Мальку (Бертишів).

Учасники конкурсу отримали пам’ятні дипломи, переможці нагороджені кубками, дівчата як на справжньому конкурсі краси та ерудиції отримали корони. Також на фіналістів чекають приємні подарунки.

Організатор конкурсу – Новострілищанська селищна рада.

Оксана ФРАНКІВ.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі