Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура Українських військових з концертом вітали таланти художньої самодіяльності Новострілищанської ОТГ
Українських військових з концертом вітали таланти художньої самодіяльності Новострілищанської ОТГ PDF Друк

30 квітня творчі колективи, талановиті діти Новострілищанської об’єднаної територіальної громади зі святковим концертом «Україна - це МИ!» відвідали солдатів 184-го навчального центру сухопутних військ на Яворівському полігоні.

Впродовж дня учасники художньої самодіяльності дали два концерти, під час яких дарували воякам українські пісні, поезію Шевченка, танцювальні композиції та виставу «Побожна». Українські ж військові з радістю дарували учасникам концерту квіти та оплески. Наймолодші учасники мали змогу познайомитись з солдатами та із задоволенням коштували армійський обід. Запальним акордом стало спільне виконання пісні «Червона рута», а фіналом святкового концерту - пісня «Ми за мир!» та вручення подячної грамоти для Новострілищанської об'єднаної територіальної громади і слова подяки від командування навчального центру.

Заступник селищного голови з соціально-гуманітарних відносин Олена Бурбела, в свою чергу, подякувала солдатам за присутність, привітність, хороший настрій і щиру посмішку, побажала успіху, людської щирої підтримки, вдалих починань та Божої допомоги з небес!

«Слава Україні! Героям Слава!» - лунало в залі.

 

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі