Є тільки один засіб здивувати в Україні людей — заговорити чистою українською.
Культура
Культура
Браво, «Живчик»! PDF Друк

Нещодавно мешканці та гості Жидачева мали чудову нагоду переглянути виставу-комедію «Віддавали батька в прийми» за твором В. Канівця у виконанні народного театру «Живчик» МБК «Папірник».

 
Виставка картин талановитого художника Богдана Олійника PDF Друк

8 червня 2019 р. у Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відбулося відкриття виставки живопису талановитого і неординарного художника, котрий родом із Жидачівщини, Богдана Олійника «Від витоків до сьогодення». Велика експозиція, яка вмістила понад вісімдесят неповторних картин, присвячена 75-ій річниці митця.

 

 
Жанрова різноманітність художньої творчості Богдана Олійника PDF Друк

(Короткий нарис про виставку художника, яку варто відвідати)

8 червня 2019 р. о 15.00 год. в Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі (м. Жидачів вул. А. Міцкевича, 2) урочисто відкрито виставку живопису заслуженого художника України Богдана Степановича Олійника, одного з широковідомих львівських художників другої половини минулого століття . Саме в цей період творчість Б. Олійника сягає свого апогею. Його цілком справедливо зараховують до десятка кращих живописців древнього Львова. Твори художника стають відомими в Україні і за її межами. Він учасник 45 колективних виставок у різних містах тодішнього Радянського Союзу: Москві, Києві, Мінську та інших містах.

 
У музеї Жидачева відкрито експозицію до 100-річчя Зеновія Кецала PDF Друк

24 лютого 2019 року в музеї історії та мистецтва Жидачівської землі Львівської національної галереї мистецтв урочисто відкрито експозицію робіт видатного народного художника України, нашого земляка Зеновія Кецала. На відкриття експозиції приїхали брати Горині.

 

 
Жидачівщина і Ходорівщина вітає Богдана Гориня зі здобуттям Шевченківської премії PDF Друк

У неділю, 24 лютого 2019 року, у літературній вітальні Жидачівської районної бібліотеки, в Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі та в Палаці культури м. Ходорова відбулися зустрічі з письменником-документалістом, публіцистом, мистецтвознавцем і громадсько-політичним діячем, колишнім дисидентом, уродженцем с. Кнісело Жидачівського району Богданом Горинем.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 57

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі