Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Культура
Культура
Щаслива родина – міцна громада та країна! PDF Друк

31 серпня у центрі громади – селищі Нові Стрілища – відбулося грандіозне свято для всієї родини – фестиваль «Щаслива родина – міцна громада та країна!».

Святкування розпочалося молебнем у церкві Успіння Пресвятої Богородиці та урочистою ходою, участь у якій взяли вихованці дитячого будинку для хлопців «Родинний дім «Жива перлина» у с. Бортниках та діти громади.

 
У Заріччі відбувся районний фестиваль духовної пісні PDF Друк

4 серпня у Народному домі с. Заріччя відбувся VIII районний фестиваль духовної пісні «Радість в серці засіяє, Богу пісня хай лунає».

Як повідомила в. о. начальника відділу культури, туризму і спорту Жидачівської РДА Наталія Скульська, у фестивалі взяли участь більше 20 хорових колективів, вокальних ансамблів, дуети, тріо, солісти Народних домів Жидачівщини, представники Львівської духовної семінарії та мистецька делегація сусіднього Миколаївського району.

 
Браво, «Живчик»! PDF Друк

Нещодавно мешканці та гості Жидачева мали чудову нагоду переглянути виставу-комедію «Віддавали батька в прийми» за твором В. Канівця у виконанні народного театру «Живчик» МБК «Папірник».

 
Виставка картин талановитого художника Богдана Олійника PDF Друк

8 червня 2019 р. у Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі Національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького відбулося відкриття виставки живопису талановитого і неординарного художника, котрий родом із Жидачівщини, Богдана Олійника «Від витоків до сьогодення». Велика експозиція, яка вмістила понад вісімдесят неповторних картин, присвячена 75-ій річниці митця.

 

 
Жанрова різноманітність художньої творчості Богдана Олійника PDF Друк

(Короткий нарис про виставку художника, яку варто відвідати)

8 червня 2019 р. о 15.00 год. в Музеї мистецтва та історії Жидачівської землі (м. Жидачів вул. А. Міцкевича, 2) урочисто відкрито виставку живопису заслуженого художника України Богдана Степановича Олійника, одного з широковідомих львівських художників другої половини минулого століття . Саме в цей період творчість Б. Олійника сягає свого апогею. Його цілком справедливо зараховують до десятка кращих живописців древнього Львова. Твори художника стають відомими в Україні і за її межами. Він учасник 45 колективних виставок у різних містах тодішнього Радянського Союзу: Москві, Києві, Мінську та інших містах.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 58

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі