Коли народ не має голосу, це відчувається навіть тоді, коли співають гімн.
Народний часопис жидачівщини "Новий Час"
У неоголошеній війні загинув 21-річний уродженець Бринців-Церковних PDF Друк

8 червня внаслідок ворожого мінометного обстрілу у зоні АТО загинув 21-річний боєць «Залізної бригади» Михайло Березка. Про це повідомляє прес-служба бригади.

 

 
"Не можна будувати країну на ненависті" PDF Друк

Це остання колонка, яку написав в «Українській правді» Блаженніший. Сьогодні вона читається зовсім по-іншому…

Автор цих рядків хоче звернути увагу, що не існує двох різних рівнів релігійно натхненної поведінки. Усі однаково повинні про це дбати, якщо справді щиро бажають будувати краще майбутнє для нашого народу. І всі однаково, незалежно від особистого покликання, мають справді щиро будувати.

Звертаючи увагу на особливу відповідальність осіб при владі, автор робить це не тому, що вважає їх гіршими людьми, а тому, що своєю непослідовністю у поведінці вони руйнують те, що мали б будувати.

 
Українські воїни потребують нашої підтримки PDF Друк

У нашій країні все ще триває нав’язана східним сусідом війна. Щодня із так званої зони ведення АТО надходять невтішні вісті про обстріли, поранення, загиблих українських захисників та мирних жителів…

 

 
Дмитро Чмихал: «Втрачену репутацію дуже важко відновити» PDF Друк

Останнім часом чи не щономера тема Жидачівського паперового комбінату звучить у нашому часописі. Нарешті комбінат запрацював. Який реальний стан справ нині на підприємстві? Працівникам комбінату, а ще більше і мешканцям і міста, і району хочеться знати, як воно буде далі. Саме про це нинішня наша розмова з виконавчим директором підприємства Дмитром Чмихалом. І хоч п. Дмитро людина не публічна, проте погодився дати інтерв’ю для «Нового часу».

 
Я хочу, щоб нас чули… PDF Друк

Напередодні Дня журналіста Львівська обласна організація Національної спілки журналістів України запросила до Львова представників ЗМІ області, щоб привітати зі святом, дати можливість поспілкуватися колегам по цеху і, безперечно, нагородити кращих за професійну діяльність на журналістській стезі.

Привітати «четверту владу» прийшли і представники державної влади в особі голови ЛОДА Олега Синютки та заступника голови обласної ради Володимира Гірняка.

 
Чому завалився міст у Залісках? PDF Друк

Депутат районної ради, будівельник з досвідом і стажем Володимир Мелех хоче, щоб винні у руйнуванні моста у Залісках відповіли перед Законом.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5

Пошук вакансій

Передплата

електронної версії часопису

1 місяць – 10 грн.,

3 місяці – 30 грн.,

6 місяців – 60 грн.,

12 місяців – 120 грн.

Замовляйте надсилайте на:

newtime1990@ukr.net

Останні коментарі