Любов до Батьківщини не знає кордонів.
20.02.2017 PDF Друк

Я знову на Майдані. Минуло три роки від часу, як такими ж лютневими днями розстріляли Небесну Сотню. Чесно кажучи, навіть не знаю, на що очікувати. Я з тими, з ким ми їхали 30 листопада 2013-го, в грудні, січні і лютому. Сьогодні ті, хто тоді віз з собою молот, мотоциклетний шлем і ланци, - вже зовсім інші люди. Але в їхніх прагненнях нічого не змінилося. Як і три роки тому, вони хочуть того ж самого: правди, гідного життя і впевненості у завтрашньому дні. Як не дивно, гасла ті ж: банду - геть...

 

Хоча ні, зміни є, і вони поки що не помітні, але з часом саме це ми оцінимо: за всіма перипетіями трьох років війни у хлопців з’явилося почуття, що вони хочуть і можуть бути владою. Вони вже зрозуміли, що влада - це те, що робиться у їхніх селах і містах. Вони вже не живуть ефимерними бажаннями взяти владу всю у Києві. Вони перестали надіятись на вождів і починають робити свою маленьку справу у себе вдома. Поки це виходило недолуго, але не все і зразу.

 

22 лютого лідери трьох радикальних організацій: Свобода, правий сектор та національний корпус, більш відомий як "Азов", зібрали під Верховною Радою близько 10 тисяч молодих людей. Віднині вони спільно починають боротьбу з "режимом" тепер вже Порошенка. Вимоги висунуто, ультиматум пред’явлено Верховній Раді.

А що влада? Влада бачить у цих радикально налаштованих людях загрозу з боку Москви... "Єдина реалістична альтернатива руйнівному сценарію радикальних сил полягає у консолідації навколо чинних засад конституційного ладу, ідеї керованої модернізації держави на засадах політичної й економічної свободи, оздоровлення економіки й суспільних відносин". Ніби все правильно, але чомусь дуже охота взяти до рук ціпка, коли читаєш їхні декларації про доходи... Що далі? Чи, точніше, доки вистачить терпцю?..

 

Розцінки на рекламу

Публікації під рубрикою

«На правах політичної реклами»

«Політична реклама»

Номер на 8 сторінок:

1 ст. - 15 грн./см. кв.;

2, 3, 6, 7 ст. - 6,0 грн. /см. кв.;

4-5 ст. – 8,0 грн /см. кв.;

8 - ст. - 10 грн /см. кв.

Друк матеріалів виборчих комісій - згідно договору. .

31. 08. 2018 р.

Затверджую: Гол. Редактор А. Данилець.

Останні коментарі